Lai arī 23. maija rīts rādīja apmākušos vaigu, tas neapturēja audzēkņus kopā ar vecākiem un darbiniekus, kuri bija nolēmuši piedalīties velobraucienā. Šis pasākums tika plānots, lai popularizētu Ventspils pilsētas sniegtās iespējas aktīvai un veselību veicinošai atpūtai ģimenēm ar bērniem.

„Mūsu bērnudārzs savā darbībā cenšas īstenot Brīvdabas pedagoģijas atziņas, kurās nozīmīgu vietu ieņem dabas un tās procesu izziņa. Lai darbs sekmīgi veiktos, liela nozīme ir vecāku atbalstam un līdzdarbībai. Sadarbības veicināšanai cenšamies plānot kopīgus pasākumus. Šo velobraucienu organizējām, lai popularizētu saturīgu laika pavadīšanu, izmantojot aktīvu atpūtu un dabas izzināšanas iespējas,” stāsta PII „Varavīksne” vadītājas vietniece metodiskā darbā Rasma Jaunķierpe.

Apskati foto!


Brauciena vidū, lai atpūstos, bija pietura, kurā visiem kopā darbojoties, velobrauciena dalībnieki centās atpazīt kokus pēc to ripām, meklēja un atpazina apkārtnē atrodamās dabas “bagātības”, kā arī citas aktivitātes. Pēc atpūtas visi devās tālāk līdz galamērķim – Būšnieku ezeram, kur notika kopējās rotaļas. Lielākais prieks bērniem bija par desiņu cepšanu ugunskurā.

„Savu mērķi - veicināt bērnu un ģimeņu izpratni par veselīgu dzīvesveidu, mūsu skatījumā, sasniedzām, jo: ikvienam bija iespēja aktīvi atpūsties brīvā dabā; sniedzām idejas, ko ar bērniem darīt pastaigu laikā; praktiski darbojoties apguvām, kā uzvesties dabā (negružot, kā uzvesties pie uguns un vēl daudzus sīkumus,” atklāj R. Jaunķierpe.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: