Savās pārdomās dalās Everita Mizovska - kristīgās kalpošanas skolas studente.

Mūzikai ir vienmēr bijusi liela loma cilvēku dzīvē. Tā, būdama dvēseles valoda, skar visus, ietekmējot jūtas, uzlabojot garastāvokli vai – tieši otrādi –, ļaujot iegrimt nostaļģijā un bēdās. Esmu lasījusi, ka pirms pasaules radīšanas debesis piepildīja mūzika, lai slavētu un godinātu Dievu.

Pirms tika sabojāta atmosfēra, zvaigznes dziedāja. Tas ir tik pārsteidzoši – cik sena ir mūzika, kas atklājusies dabā! Manā dzīvē mūzikai ir liela nozīme. Svētdienās baznīcā dziedu slavēšanas grupā, mācos spēlēt ģitāru, vakaros kopā ar draugiem uzdziedu kristīgas dziesmas.

Manuprāt, ir svarīgi, kādu mūziku klausāmies; vai visu pēc kārtas, vai analizējot, ar ko sevi piepildīt. Viena no manām mīļākajām kristīgajām grupām ir mūziķu apvienība Jorspeis un singls Debesis ir tuvu klāt. Poproka grupa ar indi stila iezīmēm izveidota 2007. gadā, tās nosaukumu var tulkot kā vieta tev.  

Jorspeis vadošie mūziķi Linda Seļava-Prindule un Māris Prindulis. Dziesmas Debesis ir tuvu klāt tapšanā palīdzējuši Valdis Indrišonoks un Armands Treilihs (MC STUDIJA), kurš piedalījies arī dziesmas miksēšanā. Par vienu no singla veiksmēm mūziķi uzskata sadarbību ar Džu Vestu (Joe West, Nashville, TN), kas ikdienā sadarbojas ar tādiem mūziķiem kā Justin Timberlake, Shakira, Jewel, FlyLeaf, Mercy Me u. c. Debesis ir tuvu klāt stāsta par cilvēka iekšējās pasaules pārdzīvojumiem un mieru, mīlestību, brīvību un atspirgšanu.

Mums apkārt ir tik daudz lietu, par kurām varētu uztraukties un baiļoties, bet

es ticu Dievam, un, paliekot ar Viņu sadraudzībā, manī ir miers un harmonija.

Tā vietā, lai paliktu lūgšanās, mēs bieži sūrojamies un raizējamies par to, ko paši nevaram mainīt. Ir normāli, ka dzīvē katram no mums ir tuksneša periods, kad gribas aizmukt no visa, bet mums ir Dievs, pie kā pieķerties. To atgādina arī pozitīvās emocijas raisošā dziesma Debesis ir tuvu klāt.      

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: