Ventspils novada domes pirmajā sēdē pēc jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām piedalījās visi 15 jaunievēlētie deputāti no trim politiskajiem spēkiem – partijas "Latvijas Reģionu apvienība", Latvijas Zemnieku savienības un Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Par Ventspils novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Aivars Mucenieks no Zemnieku savienības, par domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku atkārtoti ievēlēts Zemnieku savienības pārstāvis Guntis Mačtams, bet domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus pirmo reizi pildīs Andis Zariņš no Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Aivaru Mucenieku domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja Latvijas Zemnieku savienības pārstāvis Guntis Mačtams. Par Aivaru Mucenieku balsoja 13 deputāti, tādējādi viņš apstiprināts domes priekšsēdētāja amatā.

Turpmākos četros gadus Ventspils novada domē strādās no "Latvijas Reģionu apvienības" ievēlētie Dace Vašuka, Māris Dadzis, Ints Apsītis, Gatis Gāga un Elita Kuģeniece, Latvijas Zemnieku savienību pārstāvēs Aivars Mucenieks, Guntis Mačtams, Aigars Matisons, Ilze Judzika, Ilva Cērpa un Agris Bileskalns, savukārt Nacionālo apvienību "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" – Andis Zariņš, Andris Vārpiņš, Gaidis Bože un Raitis Krūmiņš.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -3
    7777777 15.07.2021, 15:09:45

    Cik labi, ka novadā nestartēja Kristovskis ar Jurševicu.

  • 0
    mernigors 15.07.2021, 18:18:28

    Īsti nobrieduši, ar projektu un biznesa struktūru vadīšanas "pieredzi", komunikabli bez gala. Kā jau īstiem politiķiem pieklājas, pirmais darbs ir gruntīgs - paaugstināt sev algas. Vašukas čiepstēšana par auklīšu algām "nerullē".

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: