Piektdien, 28.augustā, Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu piešķirt finansējumu jauna vides objekta - portālceltņa ''GANZ'' izvietošanai. Tajā pašā dienā drukātajā izdevumā ''Ventspilnieks.lv'' tika publicēta nepatiesa informācija par šo plānoto vides objektu.

Ventspils pilsētas domes sēdē piešķirtais finansējums EUR 280 tūkst. apmērā paredzēts jauna vides objekta – portālceltņa ''GANZ'' izvietošanai (t.sk. portālceltņa iegādei, transportēšanai, restaurācijai, krāsošanai, sliežu ceļu izbūvei jaunajā Ostas ielas promenādes posmā, elektroenerģijas pieslēgumam un portālceltņa uzstādīšanai). Šāds lēmums pieņemts ar mērķi saglabāt ostas industriālo mantojumu un ar jauno vides objektu padarīt Ventspili pievilcīgāku un interesantāku pilsētas iedzīvotājiem un tūristiem.

Ventspils Brīvostas pārvalde, ņemot vērā to, ka tā vairs neplāno tālāku jaunajā Ostas ielas promenādes posma labiekārtošanu, piedāvāja Ventspils pilsētas domei pārpirkt Ventspils Brīvostas pārvaldes iegādāto GANZ tipa portālceltni. Tas nozīmē, ka Ventspils pilsētas domei šo celtni, kas ir ļoti sliktā tehniskā un vizuālā stāvoklī, būtiskākais - nederīgo celtni, vajadzētu ne tikai atpirkt no Ventspils Brīvostas pārvaldes, bet arī transportēt, restaurēt, uzstādīt, pieslēgt u.t.t.. Kopā tas papildus Ventspils pilsētas domei izmaksātu no 200 līdz 300 tūkstošiem eiro. Pie tam veikt šādus darbus nav Ventspils pilsētas domes kompetencē.

Attiecībā uz minētajā drukātajā materiālā publicēto informāciju par iepirkumu Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' uzsver, ka š.g. 10.jūnijā tika izsludināts atklāts konkursu par vides objekta (portālceltņa) iegādi un uzstādīšanu, kurā varēja piedalīties ik viens interesents, tai skaitā Ventspils Brīvostas pārvalde, piedāvājot Ventspils pilsētas pašvaldībai iegādāties jau gatavu, restaurētu vides objektu.

''Komunālā pārvalde'' arī informē, ka šī gada 7.septembrī tiks izsludināts iepirkuma konkurss, kurā joprojām varēs piedalīties ikviens interesents, tai skaitā Ventspils Brīvostas pārvalde.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Pipars 09.02.2021, 11:42:20

    Kur tik vec info publicē???

  • 0
    Renars Z 21.09.2021, 13:11:21

    Tad tas projekts nenotiks?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: