Piektdien un sestdien, 5. un 6. jūlijā, Vecpilsētas tirgū gaidāma lielā tirgošanās - Jūras svētku gadatirgus. Tirgus strādās ilgāk kā parasti: 5. jūlijā no 7.30 līdz 18.00, bet 6. jūlijā no 8.00 – 18.00.

Uz Jūras svētku gadatirgu gaidāmi ierodamies tirgotāji no visiem Latvijas novadiem, kā arī no Lietuvas. Tirgotāji būs izvietoti ne tikai laukumā, tirdzniecības vietās un paviljonos, bet arī uz Tirgus ielas, kas būs slēgta transporta satiksmei.

Būs gan zivis un to izstrādājumi, gan sieri, saldumi un amatnieku ražojumi. Kā jau Jūras svētkos pieklājas, zivju piedāvājums būs plašāks kā citkārt. Tirgosies Reiņa zivis, Ragaciema zivis, ventspilniekiem pazīstamais uzņēmums “Bella IK”, paviljonā būs Kaltenes zivju produkcija. Tāpat neiztrūkstoši varēs iegādāties dažādus ziedus un dārza augus. Protams, nemaz nerunājot par ikdienišķo tirgošanos ar apģērbu, apaviem, cepurēm un aksesuāriem.  

Ventspils tirgū varēs remdēt izsalkumu un slāpes. Par to rūpēsies krogs “Courlander beer” un kafejnīca “Karaliskā Zoss”, kā arī būs vairākas ēdināšanas vietas ar mobilajām virtuvēm.  

Svētdien, 7. jūlijā tirgus strādās kā ierasti no 8.00 līdz 15.00.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: