Ventspils Kultūras centra bērnu deju kolektīvs ''Liedags'' dosies uz tautas deju lielkoncerta ''Saule vija zelta rotu'' video fiksāciju Rīgā, VEF Kultūras pilī, lai izdejotu XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koprepertuāra dejas.

1.-2. klašu deju kolektīvs ''Liedags'' bija viens no 159 deju kolektīviem, kas pieteicās norises #dziediundejo2021 ietvaros piedalīties deju video fiksācijā tautas deju lielkoncertam ''Saule vija zelta rotu''. Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar deju lieluzveduma radošo komandu atlasīja 34 deju kolektīvus filmēšanai VEF Kultūras pilī.

Lai saglabātu būtisku materiālu un radošā darba rezultātu par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Latvijas Televīziju ir ieplānojis piecu deju filmēšanas sesijas, atbilstoši vēsturiskajam novadu iedalījumam. Tādējādi tiks nodrošināta katras dejas profesionāla filmēšana, atbilstoši horeogrāfu un lielkoncerta radošajai iecerei par gadskārtu svinēšanu, atbilstošu tautastērpa valkāšanu un rekvizītu izmantošanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: