Tēma: Dziesmu un Deju svētki

 • «Liedags» turpina Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku aktivitātes 0

  Ventspils Kultūras centra bērnu deju kolektīvs ''Liedags'' dosies uz tautas deju lielkoncerta ''Saule vija zelta rotu'' video fiksāciju Rīgā, VEF Kultūras pilī, lai izdejotu XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koprepertuāra dejas.

 • Norisinās dziesmu un deju e-svētki 0

  2. jūlijā oficiāli sākušies XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas turpināsies līdz pat oktobrim. Svētkos piedalīsies 665 Ventspils bērni un gandrīz 200 novada skolēni.

 • Tehnikums aicina pieteikties tiešsaistes meistarklasēm 0

  Ventspils Tehnikums aicina 14., 16. un 18. jūnijā Zoom platformā piedalīties trīs tiešsaistes meistarklasēs ''Dziesma vairo emocijas jeb soli tuvāk dziesmu svētkiem'', kuras moderēs Tehnikuma kora diriģents Ints Teterovskis.

 • Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki varētu notikt reģionos 0

  Lēmums par XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi tiks pieņemts aprīļa beigās, lai gan viens no iespējamiem variantiem to norisei ir, ka tos varētu rīkot lokāli reģionos un dalība būs pēc brīvprātības principa, sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

 • Skolēnu dziesmu un deju svētkus pārcels uz 2021. gadu 0

  XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komiteja un Dziesmu svētku padome šodien nolēma vasarā gaidāmos skolēnu dziesmu un deju svētkus pārcelt uz 2021. gadu, preses brīfingā informēja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

 • Zināmi pirmie Dziesmu un deju svētku dalībnieki 0

  Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā un Talsu Tautas namā noritēja XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla - konkursa ''No baroka līdz rokam'' reģiona atlases kārta.

 • Piltenē notiks deju lielkoncerts 0

  1. jūnijā Piltenes brīvdabas estrādē notiks deju kolektīvu lielkoncerts Ventiņu tūre 4, kurā piedalīsies Ventspils novada un pilsētas dejotāji.

 • Notiks dejotāju skate 0

  12. aprīlī plkst. 11 Kultūras centrā norisināsies Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncertam.

 • Dziesmu svētkos vēl viens sasniegums 0

  Ventspils Kultūras centra vokālais ansamblis Mundus ieguvis otro vietu Dziesmu svētku konkursa finālā jaukto vokālo ansambļu konkurencē.

 • Svētki turpinās arī ventiņiem 3

  Ventspilnieki un novadnieki līdz šim bijuši ļoti atsaucīgi, iesūtot ventasbalss.lv fotogrāfijas no savas dalības Dziesmu un deju svētkos Rīgā.

 • Mūsējie Dziesmu un deju svētkos 0

  Rīgā sākušies XXVI dziesmu un XVI Deju svētki, kas ilgs līdz 8. jūlijam. Tajos piedalās arī liels skaits mūsu puses dziedātāju un dejotāju, tāpēc piedāvājam ar fotogrāfiju palīdzību iepazīties, kā viņiem tur klājas.