Tēma: Dejas

 • Latvju bērni sadancos Ventspilī 0

  25. maijā Ventspilī pulcēsies aptuveni 1700 bērni no 83 Kurzemes, Vidzemes, Latgales uz Zemgales bērnu deju kolektīviem, lai izdejotu tautas deju festivālu ''Latvju bērni danci veda''.

 • Tautas deju kolektīvi piedalīsies skatē 0

  28. aprīlī plkst. 14.00 teātra namā “Jūras vārti” notiks repertuāra pārbaudes skate, kurā piedalīsies gan Ventspils pilsētas, gan arī Ventspils novada tautas deju kolektīvi.

 • ''Prieks'' atgriežas no konkursa ar labiem rezultātiem 0

  5. aprīlī Ventspils deju studija “Prieks” pilnā sastāvā pārstāvēja mūsu pilsētu un ar labiem panākumiem startēja starptautiskajā mūsdienu deju konkursā - festivālā “Deju ritmi 2024”. Kopā festivāls pulcēja ap 900 dejotāju no Latvijas un Lietuvas, kas veidoja spēcīgu konkurenci.

 • Deju studijai ''Prieks'' panākumi starptautiskās deju sacensībās 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē ar labiem panākumiem mūsdienu deju studijas "Prieks" dejotāji pārstāvēja mūsu pilsētu starptautiskajās deju sacensībās "Tukums Cup 2024". Divās no trim sacensību dienām mūsu dejotāji startēja solo, improvizācijas un A līmeņa formāciju nominācijās.

 • Notiks tradicionālais tautas deju kolektīvu koncerts ''Es varēju sadejot'' 0

  3. februārī plkst. 18.00 uz teātra nama “Jūras vārti” skatuves atkal notiks tradicionālais tautas deju koncerts “Es varēju sadejot”, kurā Ventspils deju ansamblis “Liedags” ciemos būs aicinājis tuvus un tālus draugu kolektīvus, lai priecētu skatītājus kopīgā sadancī.

 • Dāvana Latvijas dzimšanas dienā – stipras ģimenes 0

  Latvijas bagātība ir ģimenes. Sagaidot mūsu valsts neatkarības 105. gadadienu, ģimenes sanāk kopā, vairo stiprumu un mīlestību. Jo stiprākas un kuplākas ģimenes, jo lielāks Latvija spēks, ejot pretim katrai nākamajai gadadienai. Ventspilnieki Baiba un Jānis svin savā ģimenē valsts dzimšanas dienu, jo šī diena viņiem ir svarīga.

 • ''Prieks'' no konkursa atgriežas ar panākumiem 0

  Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Valsts Izglītības satura centra rīkotais Kurzemes novada radošais mūsdienu deju konkurss, kurš pulcēja deju kolektīvus, vadītājus un horeogrāfus no visas Kurzemes. Ventspils Kultūras centra deju studija “Prieks” konkursā ieguva gan Augstākās pakāpes, gan arī II pakāpes novērtējumu.

 • Aicina uz deju koncertu ''Mūsu mājā dejo tā'' 0

  Ventspils Kultūras centrā 21. oktobrī plkst. 18.00 deju ansambļa “Liedags” un senioru deju kopas “Brīzīte” lielā dejotāju saime aicina uz koncertu “Mūsu mājā dejo tā”. Krāsainā deju saspēlē piedalīsies dejotāji no 3 gadu vecumam līdz pat senioriem. Pašiem mazākajiem šis būs pirmais nozīmīgais koncerts, bet pieredzējušajiem tas aizsāks jauno darbības sezonu.

 • Kustību prieks bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 13. augustā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” pulcēsies mazi un lieli, lai baudītu aizraujošo dienu kopā ar Deju studiju “Deguntiņš uz augšu” un piepūšamajām atrakcijām!

 • Notiks lielākās hiphop deju sacensības Latvijā 0

  No 21. līdz 23. jūlijam, Ventspilī, norisināsies 11 ielu sporta un kultūras ''Ghetto Games Festivāls''. Festivāla ietvaros norisināsies viens no lielākajiem hiphopa deju konkursiem. Visi cīnīsies par ''Ghetto Games'' labākā dejotāja titulu.

 • Bērnu pilsētiņās notiks koncerts 0

  Svētdien, 11. jūnijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā “Fantāzija” notiks “Marijas deju studijas” sezonas noslēguma deju koncerts “Vasarai pa pēdām”. Kolektīva vadītāja Marija Keserovska.

 • Tautas deju kolektīvi atrādīs paveikto 0

  2. aprīlī plkst. 12 teātra namā “Jūras vārti” notiks XVII Deju svētku koprepertuāra pārbaudes skate, kurā piedalīsies seši Ventspils un pieci Ventspils novada deju kolektīvi.

 • Dejotājiem godalgotas vietas konkursā 0

  Ventspils Kultūras centra mūsdienu deju studijas ''Prieks'' kolektīvi ar panākumiem piedalījās Starptautiskā horeogrāfijas festivālā - konkursā ''TERPSIHORA'', kurš notika pagājušās nedēļas nogalē Rīgā.

 • Lielkoncertā «Saule vija zelta rotu» piedalās «Liedaga» bērni 6

  6. novembrī plkst. 21.05 visi interesenti tiek aicināti Latvijas Televīzijas kanālā LTV1 baudīt XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta ''Saule vija zelta rotu'' pirmizrādi, kuras tapšanā ir piedalījušies arī Ventspils Kultūras centra 1.-2. klašu deju kolektīva ''Liedags'' dalībnieki.

 • Dejotāji no visas Latvijas uzbur deju rakstus Ķemeru purvā 0

  32 deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem, vairāk nekā 500 dejotāju, satikās Lielajā Ķemeru tīrelī, lai rudenīgā akcijā ''Purva burvis'' uz šaurajām koka laipām izdejotu dažādus deju fragmentus.