Maija pēdējā piektdienā, 28. maijā, noslēdzošā ''Strūklaku strīms #04'' straumēšana notiks no ''Saules laiviņām'', ko varēs vērot klātienē un tiešsaistē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Vakara pirmajā daļā piedalīsies Ceļojošie Literārās Akadēmijas adepti sinerģijā ar mūzikas grupu ''Grēcīgie partizāni''. Otrajā daļā divas stundas ''good groove antivīrusu'' viegli bezbēdīgā noskaņā ar brīvā stila vokālām improvizācijām piedāvās leģendārais Mixmaster AG.

Ceļojošie Literārās Akadēmijas adepti ir laikmetīgās dzejas eksperimentālisti, kuru dažādība ir atradusi kopīgu vietu vārdos. Šajā reizē dzejas lasījumā ''Transformācijas'' piedalīsies dzejnieki Andris Alps, Anete Dance, Ieva Būmane, Daniels Maršans, Ieva Viese-Vigula, Linda Gabarajeva, Agnese Radziņa, Līva Marta Roze, Pēcs Rudens (Ivars Vācers), Sintija Sudmale, Maija Priedīte, Māra Ulme un citi.

Klausītāji varēs iepazīties ar dzejnieku jaunākajām sajūtām, kas transformējušās vārdos un, iespējams, pievērst uzmanību arī savai iekšējai pasaulei un tam, kas mums visiem ir kopīgs. Vienā programmā ar jaunajiem dzejniekiem dzirdēsim grupu ''Grēcīgie partizāni''. Tās dalībnieks Kārlis Pūķis jau astoņus gadus spēlē pankroku, pašlaik iesaistīts dažādās mūzikas, kā arī turpina muzicēt individuāli dažādos pasākumos, festivālos un arī spēlēdams uz ielas. Emīls Koļesņikovs ir grupas vokālists, nodarbojas arī ar ierakstu miksēšanu. Arno Titovs jau kopš agras bērnības apgūst vijoles spēli, to arī spēlē grupā. Savukārt, grupas dalībniece Anete Dance spēlē veļas dēli.

Mixmaster AG ir leģendārs Latvijas dīdžejs, kurš joprojām ir, kā pats saka - ''hārdkōr vinilists un hiphopa fundamentālists''. Uzstājies visnotaļ plaša spektra pasākumos - no fankī bāriem un breika džemiem, līdz pagrīdes reiviem, house klubiem un pludmales festivāliem. Spēlējis kopā ar tādām zvaigznēm kā Moby, Nightmares On Wax, Westbam, De La Soul, Cassius, Gus Gus dj-team un daudziem citiem pasaulē plaši pazīstamiem māksliniekiem. Mixmaster AG, jeb īstajā vārdā Andris Gailis, labi zināms arī kā MC, repotājs un vārdu rīmētājs, ansambļa ''Bezgalībieši'' dalībnieks. Laika gaitā ir vadījis muzikālus raidījumus dažādās radio stacijās – Super FM/EHR, NABA, RīgaRadio.

Lasi vēl

Komentāri (1)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: