Konkursa ''Digitālais maratons'' marta kārta ''STEM mēnesis'' ir noslēgusies, un Ventspils Digitālā centra žūrija ir novērtējusi dalībnieku iesniegtos darbus, nosakot, kuram uzdevumu izpildē ir veicies vislabāk.

Ikviens interesents aicināts piedalīties arī atlikušajās divās konkursa kārtās - ''Mākslas mēnesis'' un  ''Spēļu mēnesis'', kas norisināsies aprīlī un maijā.
Marta mēneša kārta bija veltīta STEM un konkursa dalībniekiem bija jāveic trīs uzdevumi. Pirmais uzdevums tika veikts jau otrās kārtas atklāšanas dienā, kad dalībniekiem tiešsaistē bija jāpilda ''Kahoot'' tests, lai pārliecinātos, cik STEM var būt aizraujošs. Otrajā uzdevumā dalībnieki iepazinās ar koordinātām - pēc pamācoša video noskatīšanās, dalībnieki noteica, kuras Ventspils vietas atrodas norādītajās koordinātās, kas savukārt kļuva par pārgājiena maršrutu, kurā jāatrod QR koda uzdevumi paroles vārdu saņemšanai. Atrastie paroles vārdi bija jāizmanto trešā uzdevuma izpildē - īsa, radoša video izveide iesaistot paroles vārdus.

Konkursa marta kārtas uzvarētāji:
- individuālie dalībnieki vecumā no 10 līdz 13 gadiem:
Emīlija Emine Latiša (Ventspils 2. pamatskola),
- individuālie dalībnieki vecumā no 14 līdz 18 gadiem:
Jānis Bumbieris (Ventspils 4. vidusskola),
- ģimenes komanda:
''Lācīši'' (Marta Pole ar ģimeni, Ventspils 1. pamatskola).

Katras grupas uzvarētājs balvā saņems ''PIXEL PLAYER'' retro spēļu konsoli ar 300 dažādām spēlēm. Ar uzvarētājiem Ventspils Digitālais centrs sazināsies personīgi.
Gan esošie dalībnieki, gan citi interesenti aicināti pieteikties aprīļa kārtai ''Mākslas mēnesis'' un maija kārtai ''Spēļu mēnesis'' ŠEIT.
Visiem dalībniekiem pēc reģistrācijas tiks izsūtīti pieejas dati vietnei moodle.digitalaiscentrs.lv, kurā tiks publicēti katras kārtas uzdevumi. Arī veiktie uzdevumi būs jāiesniedz vietnē moodle.digitalaiscentrs.lv līdz katras kārtas pēdējai konkursa dienai.

Visu kārtu noslēgumā katras kategorijas uzvarētājs saņems balvu 50 EUR vērtībā, savukārt konkursa  kopvērtējuma uzvarētājs, katrā no kategorijām saņems naudas balvu 100 EUR vērtībā.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Lielais Kretīns 01.04.2021, 13:45:29

    Kad iepirkums neizdevās, bet apsveicu komandas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: