Otrdien, 25. februārī plkst. 17.30 Livonijas ordeņa pilī, ciklā ''Vēstures otrdienas'' vēsturniece Stella Lindenberga lasīs lekciju par Latvijas 100 gadiem Ventspilī un sadarbībā ar muzejpedagoģi Ilvu Buntiku iepazīstinās ar spēli ''Spēlējam Latvijas 100 gadus Ventspilī''.

Šogad Ventspilij paliek 730 gadi. Ventspils muzejs aicina atskatīties aizgājušās simtgades notikumos. Vēsturniece Stella Lindenberga interesentus iepazīstinās ar interesantiem faktiem Ventspils vēsturē un pilsētas attīstību Latvijas simtgades griezumā.

Lai veicinātu pilsētas vēstures popularizēšanu un apguvi, muzeja speciālisti ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu ir izveidojuši spēli "Latvijas 100 gadi Ventspilī", kas interaktīvā un koncentrētā veidā ļauj izzināt pilsētas vēstures faktus, kas atspoguļojas gan vietējā, gan Latvijas un pasaules kontekstā. Spēle galvenokārt paredzēta ventspilnieku, pilsētas skolu jaunatnes patriotisma veicināšanai un izglītošanai par savas pilsētas vēsturi un attīstību. Puzlē savijas tekstuālie un vizuālie materiāli, kas var būt saistoši arī pilsētas viesiem, savas individuālās vēstures zināšanas saistot ar Ventspili.

Ieeja - bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: