Desmit Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi piedalījās starptautiskā konkursā "Jūrmalas kristāla kauss", dziedot četrās vecuma grupās. Jaunos dziedātājus konkursam sagatavoja skolotāja Minjona Rebhūna.

Solisti izpildīja dziesmas latviešu, krievu un angļu valodā. Arī žūrijā bija pārstāvēti dažādu tautību mūziķi - Latvijā pazīstami dziedātāji un viesi no Gruzijas un Lietuvas.

Audzēkņi konkursā parādīja lielisku sniegumu, izpelnījās žūrijas atzinību un ieguva godalgotas vietas.

1. vietu izcīnīja Elza Ivaska, Patrīcija Sproģe, Ketlīna Jaunozola un Kristena Lagzdiņa, 2. vietā ierindojās Zane Bakanauska, Daniella Zviedre un Emīlija Grundmane, bet 3. vietu ieguva Artūrs Stolers, Karolina Griboviča un Babete Patrīcija Ercuma.

Mājās solisti devās gandarīti par saviem sasniegumiem, priecājoties par iespēju satikt slavenus mūziķus, mācīties no citiem konkursantiem un iepazīt dažādu tautu un žanru mūziku, īpaši gruzīnu savdabīgās tautasdziesmas.

Šie nebūt nav pirmie solo dziedāšanas mācību klases audzēkņu panākumi. Gada sākumā solisti piedalījās starptautiskā konkursā "Sniega Oskars 2020", kas norisinājās Slovākijā, arī izpelnoties godalgotas vietas. Tur 1. vietu ieguva Keitija Eizenbārde, bet 2. vietu - Sandis Mārtiņš Caune un Eduards Otomers.

Savukārt jau ceturtdien, 23. janvārī, jaunie dziedātāji dosies iepriecināt vecos ļaudis pansionātos "Selga" un "Gudenieki" - ciemošanās tur jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: