18. novembrī - Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadienā - Ventspilī notiks vairāki svinīgi pasākumi, kuros godināsim mūsu Latviju dzimšanas dienā.

Plkst. 17 teātra namā "Jūras vārti" izskanēs Valsts svētku koncerts, kurā muzicēs Elza Rozentāle ar grupu “Bur mani” un Ventspils bigbendu. Ieeja koncertā bez maksas.

Plkst. 19 ikviens aicināts uz Tilta dārzu, kur, ieskandinot gaidāmo Latvijas simtgadi un atzīmējot Latvijas 99. gadskārtu, notiks skaists un vērienīgs Valsts svētku koncerts “Mūsu dziesmas Latvijai”.

Koncertā uzstāsies Rēzija Kalniņa, Olga Dreģe, Lilita Ozoliņa, Ieva Akuratere, Aija Andrejeva, Alex, Atis Ieviņš un pavadošā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Pēc koncerta plkst. 20 - svētku salūts.

Komentāri (6)

 • -7
  No malas Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jācer,ka vismaz šogad iztiksim bez atstādinātā domes deputāta uzrunas!
  Tā izmaitātu visu svētku noskaņojumu.

 • -3
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Oktobra Revolūcijas 100 gadadiena-vot tie ir Svētki!

 • -1
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Viss jau ļoti jauki, bet kāpēc informācija par pasākumiem parādās tik vēlu, kad ieejas kartes vairs nav pieejamas, jo ne visi lasa VB drukāto izdevumu. Ja es kļūdos, tad atvainojiet, ja kāds spēs norādīt saiti uz agrāku informāciju! Un man domāt, ka sadaļā AFIŠA arī nekas nav minēts par 18.11.2017 pasākumiem. VB interneta izdevums tomēr ir viens no lielākajiem Ventspils iedzīvotāju un citādi domājošo informācijas avotiem.

 • -5
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Svētku koncertu, kas notiks 18.novembrī plkst. 17:00 teātra namā “Jūras vārti”, organizē SIA “Kurzemes filharmonija”. Kā ik gadu, koncerts ir bezmaksas. Ieejas kartes uz pasākumu teātra nama “Jūras vārti” un Ventspils Kultūras centra kasēs bija pieejamas no 1.11. Informācija par koncertu tika izplatīta jau oktobra pēdējās dienās (afišas, informatīvie ekrāni, info digitālā vide). Šobrīd ieejas kartes vairs nav pieejamas, bet vēlamies uzsvērt, ka ikviens interesents 18. novembrī ir laipni aicinās uz Svētku koncertu “Jūras vārtos”. Vietas pietiks visiem!

 • -4
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka liels skaits apmeklētāju, kuri izņēmuši ieejas kartes, dažādu apstākļu dēl tomēr neierodas uz koncertu. Līdz ar to, brīvas vietas pieejamas ikvienam interesentam.
  Vēlamies piebilst, ka Svētku koncerts tiks translēts arī tiešraidē portālā www.ventspils.lv

 • -1
  Es Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Ja smagos kriminālnoziegumos apsūdzētā persona domā teikt kādu runu,tad vēlams,lai tas būtu koncerta noslēgumā.Lai cilvēki,kuri nevēlas bojāt svētku noskaņojumu,varētu atstāt zāli.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: