Naktī uz 12. novembri Ventspils Pašvaldības policijas darbinieki reida laikā veica zivju resursu aizsardzības un zvejas noteikumu ievērošanas kontroli un apsekoja Ventas upi. Apsekošanas laikā Ventas upē netālu aiz airēšanas bāzes ''Dampeļi'' policisti pamanīja ko aizdomīgu.

Apskatot tuvāk, konstatēts, ka upē atrodas ievietots nelikumīgs zvejas rīks – zvejas tīkls, kurš nekavējoties izcelts no ūdens. Tīklā atrasti divi asari, piecas vimbas, viens zandarts un divi brekši, kuri bija dzīvotspējīgi. Zivis tika atbrīvotas un atlaistas atpakaļ ūdenī. Aizliegtais zvejas rīks, kura garums bija aptuveni 200m, izņemts.

Pašvaldības policija veic regulārus reidus zivju resursu aizsardzībā un uzraudzībā iekšējos ūdeņos, kuri atrodas Ventspils valstspilsētas administratīvajā teritorijā, t.i. Būšnieku ezerā, Ventas upē un Baltijas jūras piekrastē.

Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties, zvanot - 110 vai Pašvaldības policiju - 63680808; 28680808.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: