Vakar, 7. novembrī, Ventspilī divi autovadītāji piedāvāja kukuli Valsts policijas amatpersonām, lai netiktu noformēts protokols par likumpārkāpumu.

Plkst. 12:24 Ventspilī, Lielajā prospektā, 1979. gadā dzimis vīrietis, vadot a/m Volvo, sadūrās ar a/m BMW, ko vadīja 1972. gadā dzimis vīrietis. Pēc negadījuma, veicot pārbaudi, noskaidrots, ka 1979. gadā dzimušais autovadītājs atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē (3,2 promiles). Lai netiktu noformēts protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē un ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, vīrietis piedāvāja policijas darbiniekiem 300 eiro lielu kukuli.

Savukārt plkst. 20:22 Kurzemes ielā 1982. gadā dzimis vīrietis deva policijas darbiniekiem 20 eiro kukuli, lai netiktu noformēts protokols par ātruma pārsniegšanu.

Par abiem kukuļdošanas gadījumiem policijā uzsākts kriminālprocess, par minētajiem pārkāpumiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Komentāri (5)

 • 0
  Barons Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Es ir domat,ka to cilvēk,ko ir devuš to 300 Oiro,nav brīv sodit,jo ir bijuš ar 3,2 Promill,un iekš tād gadijum cilvēks biež vien nezin,ko dar.To ir mīkstinoš Apstākl.
  Par to 20 Oiro došan gan ir vien muļķib izdarit,jo tie Policist var būt neir Pīpetaj un tapp apvainot ar tād maz naud summ.

 • 0
  Andris Akmentiņš Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ne par tēmu - trešdienas rītā uz gājēju pārejas Kuldīgas ielā pie mazā Narvesen kioska nonestajam riteņbraucējam kā viss beidzās?
  Grūti pārskatāma tā pāreja.

 • 0
  gunča Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu,un kā tad beidzās?

 • 0
  Andris Akmentiņš Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  nezinu, tāpēc apvaicājos. izskatījās bažīgi. ziņās nav.

 • 0
  Milda Kušš Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  tā itkā mentiem nevaidzēt to naud...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: