Lai bērniem vasarā būtu iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku, Ventspils izglītības iestādes piedāvā bērniem vasaras brīvlaikā apmeklēt dienas nometnes un radošās nodarbības.

No 3. līdz 14. jūnijam 1.-3. klašu skolēniem savās izglītības iestādēs tiek organizētas brīvā laika pavadīšanas nodarbības. E-klasē ir nosūtīta ziņa vecākiem par iespēju pieteikt bērnus nodarbībām.

Topošajiem pirmklasniekiem jūlijā ir iespēja piedalīties Jaunrades nama organizētā dienas nometnē “Mazā prātnieka raibā pasaule”, kas divos posmos  norisināsies Ventspils 6. vidusskolas telpās. Vecākiem informācija par pieteikšanos nosūtīta E-klasē un pieteikties var līdz 15. jūnijam. Savukārt, lai iepazīstinātu topošos pirmklasniekus ar skolotājiem un skolas vidi, izglītības iestādes vienu nedēļu augusta vidū bērniem organizēs iepazīšanās nodarbības.

No 26. jūnija līdz 26. jūlijam Jaunrades namā sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” ietvaros 1.-5. klašu skolēniem -  kā ventspilniekiem, tā arī bērniem no Ukrainas tiks organizēta dienas nometne. Dienas nometne plānota divos posmos:  no 26. jūnija līdz 9. jūlijam un no 15. jūlija līdz 26. jūlijam. Pieteikšanās dalībai nometnē tiks izsludināta Ventspils Jaunrades nama mājas lapā 14. jūnijā un 4. jūlijā. Nometnes dalībnieku atlase uz nometnes pirmo posmu tiks veikta sadarbībā ar Ventspils Sociālo dienestu.

Savukārt dienas nometnē “Vasariņa” 1.-5. klašu skolēniem Jaunrades namā būs iespēja aktīvi pavadīt laiku no 1. līdz 14. augustam. Pieteikšanās tiks izsludināta 16. jūlijā Jaunrades nama mājas lapā.

Kā jau katru gadu jūnija sākumā Mākslas skola organizē plenēru saviem audzēkņiem.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  Larijs Kukarans 17.05.2024, 12:19:10

  Vienas dienas nometne,tas izklausās tāpat,kā makdonalds ir restorāns.Kā jēdzieni ir nodeldēti.Nabaga jaunā paaudze,restorāns ir tāds ēdināšanas,izklaides(dejas) iestāde,kur minimums ar treniņtērpu neielaiž,nometne(sporta),sliktākajā gadījumā pionieru,uz mēnesi prom no mājām.Un viss bija par velti(labi tagad arī varētu maksāt,bet nav jau tādu)cits jautājums cik tāda maksātu,bet nav.Pagājušogad biju aizbraucis uz Ēdoli mums tur bija vairākas nometnes,cik daudz visādu atmiņu par to bija,daudz kas tur mainījies,bet tik un tā stāigaju tur un atceros,kur kas bija:)Mūsu jaunajai paaudzei nekas tāds nav un diez vai būs.Tikai internets un vairāk gandrīz nekas,bēdīgi.Kā vēžus ķērām,ķiršus gājām spert,ar zobupastu viens otram pa nakti izdaiļojām:)

 • 0
  Janis Zvejnieks 17.05.2024, 21:18:22

  Zuras pa velt nebij :)tris burkan vags dabuj ravet viss :)bet neviens nesudzejas,ka bern darbspeks tiek izmantots.

 • 0
  Larijs Kukarans 17.05.2024, 23:46:33

  Jān,es to bi aizmirss,ne tikai Zūras dabuj ravet Renda ari,pa Ēdol es īst neatceras,bet tas taču nav nekas salīdzinot a viss nometn.Mums Kolka a bi forš nometn.

 • -5
  yolo 18.05.2024, 08:59:59

  Gan jau, ka abiem alternatīvi apdāvinātajiem dižgariem bija skaidrs, ka šī ir reklāma konkrētām dienas nometnèm, nevis apraksts par visām pie mums pieejamām nometnēm. Mūsdienās to ir ļoti daudz un noteikti daudz vairāk un daudzveidīgākas nekā kādreiz. Atliek tikai pameklēt un izvēlēties

 • 0
  Larijs Kukarans 18.05.2024, 17:54:30

  :)vau,vau man ne silts ne auksts,vari vaukšķēt,kas tad suņam asti cels,ja ne pats:))apdāvinātais segvārda lietotāj:))

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: