Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs nākamnedēļ divas dienas apmeklēs Ventspili un novadu, liecina valsts pirmās personas darba kārtība.

Ceturtdiena, 23. maijā, darba vizītē Ventspilī Rinkēvičs tiksies ar Ventspils pašvaldības vadību, kā arī apmeklēs Ventspils tehnikumu, kur iepazīsies ar mācību iestādes darbu un tiksies ar jauniešiem. Plānots arī Latvijas zinātnes un izglītības centra "Vizium" apmeklējums un videospēļu aksesuāru ražošanas uzņēmuma SIA "Azeron" un komunālo transportlīdzekļu ražošanas uzņēmuma SIA "Bucher Municipal" apskate.

Tāpat darba vizītes laikā prezidents tiksies ar Ventspils brīvostas pārstāvjiem. Paredzēta arī ziedu nolikšana pie piemiņas akmens "Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelme" un Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja apmeklējums.

Valsts prezidents vizītes laikā izmantos iespēju uzklausīt ventspilniekus un atbildēt uz jautājumiem: Ventspils Tehnikumā prezidentam paredzēta diskusija ar tehnikuma audzēkņiem, bet vizītes noslēgumā plkst. 17.00 koncertzālē “Latvija” notiks tikšanās ar pilsētas iedzīvotājiem, ko aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Savukārt piektdiena, 24. maijā, Valsts prezidents apmeklēs Ventspils novadu, kur tiksies ar novada pašvaldības vadību, apmeklēs kokapstrādes uzņēmumu SIA "Kurekss" Tārgales pagastā un viesosies Ugāles vidusskolā, kur iepazīs izglītības iestādes darbu un tiksies ar vidusskolēniem.

Ugālē plānota arī Valsts prezidenta saruna ar novada deputātiem un uzņēmējiem. Vēl vizītes laikā Rinkēvičs apmeklēs Jūrkalni.

Lasi vēl

Komentāri (9)

 • 0
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Kur iespējams saņemt ieejas kartes uz tikšanos, lai var savlaicīgi iziet VDD pārbaudi?

 • 0
  Larijs Kukarans Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ventspili no novadu?Kā būtu spāniski āmurgalva?Ar kuģi pa bruģi?Varbūt Ventspili un novadu?

 • -3
  Aka Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Būtu labi sakārtot Ventmalu - smilšu kaudzes no ziemas joprojām "priecē" Ventspils ciemiņus, sākot no Voldemāra līdz policijai, Kauns - nodot projektu, nesakārtojot visu gājēju daļu...

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Akk kundz.
  Aber vai tō Smilkt ne būt specijāl atstāt,le būt kō ar Birst eslaucit ekš tō jauno Bruģit ķieģelitstarpam,kō?

 • -1
  Tepatvien Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Rinkēvičs atvedīs sveicienus no pāvesta?

 • 0
  Larijs Kukarans Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Bā,nu ir izlabojuš,kur paldies,ka aizrādij?Jebšu jums elementār pieklajib nav iemācit?

 • -2
  mernigors Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tumbočku partijas līderis pārliecināja pāvestu, ka karš ir visnotaļ derīga lieta un ar šo ziņu dalīsies....

 • 0
  qwerty Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tas būtu labi, ja prezidentu no Ugāles uz Jūrkalni cauri Zlēkām izvizinātu, lai redz , kādi ir novada grantētie ceļi...

 • 0
  nomaļnieks Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Šitos "augstos" ciemiņus vajag vest uz vietām kur bizness buksē(tādi, kā LDz, tukšā osta utt.), nevis vizināt pa uzņēmumiem, kur viss ir sakārtots un labi strādā. Redzot patieso ainu, varbūt atskārtīs, ka kau kas jādara lietas labā. Savādāk var rasties priekšstats, ka Ventspilī ir kā lejputrijā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: