12. un 13. septembrī Ventspils Augstskolā notiks otrā starptautiskā starpdisciplinārā tulkojumzinātnes konference ''Tilts starp valodām un kultūrām'', kurā piedalīsies 44 dalībnieki no septiņām valstīm.

Konferencē ir paredzētas divas plenārsēdes. 12. septembrī plenārsēdē uzstāsies Latvijas Universitātes profesori Andrejs Veisbergs un Ina Druviete, bet 13. septembrī uzstāsies ārzemju profesori no Beļģijas, Polijas un Norvēģijas.

Konferencē piedalīsies dalībnieki no sešām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kā arī zinātnieki un pētnieki no Polijas, Austrijas, Norvēģijas, Lībijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, un Beļģijas. Pieteikušās ir arī ar tulkošanu saistītas organizācijas.

Starptautisku zinātnisko konferenču rīkošana Ventspils Augstskolai ir kļuvusi par vērtīgu un nozīmīgu tradīciju. Konferenču laikā Ventspils Augstskolā sapulcējas dalībnieki no dažādām valstīm, tiek dibināti kontakti, stiprināta jau esošā sadarbība, kā arī Ventspils Augstskolas pētniekiem un docētājiem ir iespēja prezentēt savu darbu starptautiskā līmenī, iegūstot starptautisku pieredzi.

Uz konferenci aicināti visi interesenti.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: