Ventspils skolu direktori un direktoru vietnieki, kā arī Ventspils Izglītības pārvaldes pārstāvji pieredzes apmaiņas semināra ietvaros viesojās Valmierā.

Pieredzes apmaiņas vizīti organizēja Latvijas Universitāte sadarbībā ar Valmieras Izglītības pārvaldi projekta “Inovatīvi risinājumi skolu kvalitātes vērtēšanai lietpratības (kompetenču) attīstīšanai” ietvaros.

Vizītes dienas iesākumā Ventspils skolu vadības komandas sadalījās grupās un apmeklēja vairākas Valmieras skolas. Skolās ventspilniekiem bija iespēja iepazīties ar skolu pedagogiem un vadību, gūt jaunus kontaktus un uzzināt, kā izglītības procesi tiek organizēti Valmierā.

Savukārt dienas noslēgumā gan ventspilniekiem, gan Valmieras skolu vadības komandām norisinājās mācības par skolu izglītības kvalitātes jautājumiem un skolēnu kompetenču attīstīšanu mācību procesā. Mācības vadīja Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra eksperti.

Projekta “Inovatīvi risinājumi skolu kvalitātes vērtēšanai lietpratības (kompetenču) attīstīšanai” mērķis ir veikt tehnoloģijas izstrādi, ar kuras palīdzība skola varētu regulāri sekot iestādes progresam – skolēnu sniegumam, mācīšanas darba kvalitātei un skolas vadības darba kvalitātei, attīstot skolēnu kompetences mācību procesā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: