Ventspils Digitālajā centrā viesojās uzņēmējdarbības darbnīcu cikla Biznesa vasara dalībnieki – dažāda vecuma skolēni, lai uzzinātu par iespējām izmantot mūsdienu tehnoloģijas savas biznesa idejas attīstīšanai.

Vizītes laikā skolēni iepazinās ar Ventspils Digitālā centra piedāvātajiem pakalpojumiem, darbības virzieniem un plašo tehnoloģiju klāstu. Tāpat jaunieši uzzināja, kādus Digitālā centra pakalpojumus ir iespējams izmantot, lai īstenotu savu biznesa ideju un veicinātu sava mācību uzņēmuma attīstību.

Ventspils Digitālā centra pārstāvji pastāstīja bērniem arī vairāk par tehnoloģiju pulciņu daudzveidīgajām nodarbībām, kurās iespējams apgūt dažādas prasmes sākot ar fotografēšanu, video montāžu, 3D projektēšanu un modelēšanu līdz pat programmēšanai un mājas lapu izveidei. Tehnoloģiju pulciņos gūtās zināšanas un prasmes iespējams pielietot gan tālākajās mācībās, gan darba gaitās.

Pasākums Biznesa vasara notiek no 10. līdz 14. jūlijam, šo dienu laikā skolēni piedalās neformālās apmācībās un radošās darbnīcās, lai papildinātu pamatzināšanas uzņēmējdarbībā. Pasākumu organizē Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvalde un Ventspils Jauniešu māja Eiropas Sociālā fonda projektā Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai.

 

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: