Ventspils Piejūras kempings pirmo gadu aicina skolēnus pieteikties 14. februārī Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētā karjeras izglītības programmai Ēnu diena, izzināt kempinga ikdienas aktivitātes un ar tūrisma vadību saistīto profesijas nozari un sekot līdzi visiem ar kempinga darbību saistītajiem jautājumiem.

Kempingā skolēniem būs iespēja "ēnot" divu veidu profesiju pārstāvjus:

 • Ventspils Piejūras kempinga pārvaldnieks;

 • Kempinga administrators.

Lai varētu uzsākt "ēnošanu" Ventspils Piejūras kempingā, skolēnam dalība jāpiesaka Ēnu dienas mājas lapā www.enudiena.lv. Skolēni piedāvātajām vakancēm varēs pieteikties no 16. janvāra līdz 9. februārim.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt, tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus. Ēnu diena iedvesmo skolēnus tālākai dzīves darbībai, paplašina redzesloku un rada jaunas idejas attīstībai, tas ir labs instruments, ar kura palīdzību nodot informāciju nākotnes darba ņēmējiem par prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas darba tirgū.

Ierosinājumu vai jautājumu gadījumā aicinām rakstīt camping@ventspils.lv, vai zvanīt pa tālruni 63627925 līdz 13. februārim.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  Larijs Kukarans 15.01.2018, 11:19:58

  Latviski,tie kas ēnos būs ēniņi?:) vai vienskaitlī ēniš (ar plato e)

 • -2
  keda 15.01.2018, 12:12:40

  Ēnas?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: