Noslēgusies konkursa “Ventspils IT izaicinājums” neklātienes kārta, kurā šogad aktīvi pieteicās skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Interese par dalību informācijas tehnoloģiju konkursā bijusi liela, tam kopumā pieteikušās 462 komandas, kas ir gandrīz 2000 dalībnieku.

Lielu atsaucību guvis arī konkursa “Ventspils IT izaicinājums” logo izveides konkurss, kurā iesūtītas gandrīz 100 logo idejas. Skolēni ir čakli pastrādājuši un tagad darbs sākas konkursa žūrijai, kura līdz 30. oktobrim vērtēs iesūtītos uzdevumus.

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” žūrijas sastāvā ir Ventspils Digitālā centra pārstāvji, uzdevumu sastādītāji, kā arī pieaicinātie eksperti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Dalībnieku rezultātus veidos visu žūrijas locekļu vērtējumu summa. Labākās komandas tiks noskaidrotas, izvērtējot vai uzdevumi izpildīti atbilstoši uzdevuma nosacījumiem, jo pie katra uzdevuma bija minēti konkrēti kritēriji, kas skolēniem bija jāņem vērā.

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” neklātienes kārtas uzvarētāji tiks paziņoti otrdien, 31. oktobrī. Neklātienes kārtas rezultāti tiks izsūtīti uz dalībnieku e-pastiem un publicēti konkursa mājas lapā www.itchallenge.eu.

Konkursa fināls, kurā skolēni cīnīsies par kopējo balvu fondu, jaunākajiem skolēniem (A grupai) notiks no 16. līdz 17. novembrim, bet pārējo grupu skolēniem - no 15. līdz 17. novembrim Ventspilī.

Plašāka informācija un konkursa nolikums ir atrodams konkursa mājas lapā www.itchallenge.eu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: