Ventspils 4. vidusskolas skolēniem bija iespēja izspēlēt SIA Aspired izstrādātās interaktīvās grīdas spēles, kas tapušas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) pilotprojektu konkursa 1. kārtas ietvaros.

Uzņēmums SIA Aspired izstrādāja trīs grīdas spēles, kas ietver zinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas pamatprincipus (STEM), saistot tos ar IKT nozari, lai skolu jaunatne veiksmīgāk mācītos programmēšanas pamatus un attīstītu loģiskās un kritiskās domāšanas prasmes. Spēles veidotas trīs klašu grupām – no 1. līdz 4., no 5. līdz 9. un no 10. līdz 12. klasei.

Pasākumā interaktīvās grīdas spēles tika nodotas Ventspils pašvaldībai, un turpmāk tās glabāsies Ventspils Digitālajā centrā. Plānots, ka spēles tiks izmantotas Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju pulciņos, lai attīstītu skolēnu loģisko un algoritmisko domāšanu un programmēšanas prasmes. Interaktīvās grīdas spēles aicinātas izmantot arī skolas. Ventspils pilsēta ir pirmā Latvijā, kur interaktīvās grīdas spēles tiek izmantotas programmēšanas apguvē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: