30. un 31.maijā Rīgā un Ventspilī norisināsies XXII starptautiskā konference TransBaltica 2019, kurā piedalīsies transporta nozares eksperti no Eiropas Savienības, Krievijas un Baltkrievijas

Pirmajā konferences dienā, 30.maijā, Rīgā notiks darbs trijās plenārsēdēs. Paredzētas diskusijas par Baltijas transporta un tranzīta tirgu, veltot īpašu uzmanību nozares attīstībai turpmākajos gados.

Savukārt, otrajā dienā, 31.maijā, nozares pārstāvji izbraukuma sesijā tiksies Ventspilī. Izbraukuma sesijā Livonijas ordeņa pilī paredzēta diskusija par tēmu “Latvijas tranzītvalsts statuss: skats no Krievijas”, ostas apskate ar ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs”, “Noord Natie Ventspils Terminals” apmeklējums, kā arī jauno ražošanas ēku būvniecības vietu apmeklējums Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Konferencē uzstāsies nozares eksperti/speciālisti no Krievijas, Nīderlandes, Baltkrievijas, Itālijas, Lietuvas un Latvijas.

Starptautiskās konferences “TransBaltica 2019” mērķis ir nostiprināt un veicināt Latvijas transporta un tranzīta uzņēmumu stratēģisko lomu Baltijas reģionā un Āzijas-Eiropas koridorā un veicināt transporta uzņēmumu un mezglu modernizāciju, piesaistot stratēģiski svarīgus sadarbības partnerus un investīcijas.

Konferenci organizē “RMS Forum”, Latvijas Tranzīta Biznesa asociācija sadarbībā ar LR Satiksmes ministriju, “Latvijas Dzelzceļš”, Ventspils brīvostas pārvaldi, Rīgas brīvostas pārvaldi un Liepājas SEZ.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  Māris 29.05.2019, 18:09:12

  Labdien,

  Cikos notiks konference Ventspilī 31. maijā un kādas tēmas tiks apspsriestas, es saprota, ka interesenti var apmeklēt konferenci?

 • 0
  Ventspils brīvostas pārvalde 30.05.2019, 09:55:21

  Lai piedalītos konferences “TransBaltica2019” norisēs, nepieciešams reģistrēties, un dalība ir par maksu. Konferenci organizē RMS-Forum un visa informācija par programmu ir pieejama šeit http://www.rmsforum.lv/lv/event/201 . Iesakām Jums sazināties ar organizatoriem, lai noskaidrotu, vai vēl ir iespējams reģistrēties rītdienas pasākumam Ventspilī, jo tiešsaistes reģistrācija šobrīd jau ir deaktivizēta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: