Šonedēļ Maskavā notiek ikgadējie Transporta nedēļas pasākumi. Transporta nedēļa Maskavā ir viens no nozīmīgākajiem nozares notikumiem. Tās ietvaros notiek dažādas konferences un profesionāļu diskusijas, kā arī transporta izstāde.

Jau tradicionāli izstādē aktīvi piedalās arī Latvija, Krievijā prezentējot Latvijas transporta un loģistikas piedāvājumu. Līdz ar Ventspils brīvostas pārvaldi Maskavā piedalās arī Rīgas brīvosta, Liepājas speciālā ekonomiskā zona, VAS “Latvijas dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””. Transporta nedēļas pasākumos piedalās arī LR Satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Lai saglabātu Ventspils ostas pozīcijas kravu pārvadājumu jomā, kā arī, lai meklētu jaunus sadarbības partnerus, Ventspils brīvostas pārvalde aktīvi piedalās nozīmīgākajos starptautiskajos nozares pasākumos. Transporta nedēļa Maskavā ir šī gada noslēdzošā starptautiskā izstāde. 2017. gadā Ventspils brīvostas pārvalde dažādu starptautisku pasākumu ietvaros prezentēta Ķīnā, Indijā, Irānā, Vācijā, Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā, Uzbekistānā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Māris 27.12.2017, 13:42:44

    https://www.youtube.com/watch?v=-TkOGiAjc3k&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=6ppphPPy-DU

    Reizēm, es tiešām nesaprotu šis atšķirīgās stratēģijas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: