Šīs nedēļas nogalē Latvijā būs karsts laiks, daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, un nākamnedēļ tveice saglabāsies, lai gan tuvosies jauns ciklons, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Sestdien, pūšot lēnam līdz mērenam vējam no ziemeļu puses, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +23..+28 grādiem, nedaudz vēsāks laiks saglabāsies dažviet piekrastē. Svētdien gaidāms saulaināks un par grādu karstāks laiks.

Nākamnedēļ gaisa temperatūra var sasniegt +30 grādu atzīmi. No dienvidaustrumiem Latvijai tuvosies ciklons, tā ietekmē iespējamas dažas mākoņainas un mazāk siltas dienas, kā arī plašāks lietus. Nedēļas pirmajā pusē nedaudz pastiprināsies ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš. Saulainā laikā joprojām būs augsts ultravioletais starojums. No saules visvairāk jāuzmanās dienas vidū - periodā no plkst.12 līdz 15.

Gaisa temperatūra naktīs pārsvarā saglabāsies virs +15 grādiem.

Valdošā ziemeļu, ziemeļaustrumu vēja ietekmē siltākais ūdens jūrā - līdz +22 grādiem - Latvijas piekrastē gaidāms Jūrmalā un Engures novadā, šajā piekrastes daļā iespējama arī lielākā zilaļģu koncentrācija.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Aivars Laimonis Pirdulis 14.07.2018, 05:59:31

    Iebās savus aizdevumu sev *****!

  • 0
    ^^—^^ 17.07.2018, 09:52:00

    Juuuhu - priecājos, ka dzīvoju pie jūras. Rīgā un Vidzemē šodien sola ap +32 grādiem . Te vismaz vēsā jūra ir glābiņš.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: