Tēma: Laika apstākļi

 • Septembra sākumā pieturēsies patīkams laiks 0

  Septembra pirmajās trīs dienās Latvijā būs maz nokrišņu un gaisa temperatūra joprojām pakāpsies virs +20 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

 • Piektdien Rietumlatvijā gaidāms spēcīgs negaiss 0

  Laika prognozes liecina, ka piektdien vietām Latvijas centrālajā daļā - galvenokārt Zemgalē - gaisa temperatūra sasniegs +30 grādus, un tik silts laiks šogad, visticamāk, būs pēdējo reizi, savukārt Rietumlatvijā gaidām negaiss.

 • Joprojām valdīs karstums 2

  Šīs nedēļas nogalē Latvijā būs karsts laiks, daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, un nākamnedēļ tveice saglabāsies, lai gan tuvosies jauns ciklons, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

 • Otrdiena pilsētā - vēsākā jūlija diennakts 40 gadu laikā 0

  Ventspilī diennakts vidējā gaisa temperatūra bija tikai +11 grādu, un tik auksts laiks jūlijā Ventspilī nav bijis kopš 1977. gada, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

 • Ventspilī uzzied pavasaris 8

  Līdz ar siltāku laikapstākļu iestāšanos pilsētā uzsākta pavasara ziedu stādīšana – pilsētas dobes tiek papildinātas ar dažādu toņu un nokrāsu atraitnītēm, līdzās mostas sīpolpuķes, tiek izvietoti krāsaini puķu podi ar sīpolpuķēm un uzstādītas pavasara ziedu piramīdas.

 • Nākamnedēļ Latvijā valdīs sals 4

  Svētdien Latvijā sāks ieplūst gaiss no Arktikas, un sals gaidāms visu nākamo nedēļu, liecina pašreizējās laika prognozes.