Tēma: Ziedu skulptūras

 • Atkal ik stundu skan ''Ziedu pulksteņa'' melodija 1

  Lielajā prospektā pēc ļaunprātīgā vandālisma ir salabots vides objekts “Ziedu pulkstenis”, un turpmāk ventspilnieki un pilsētās viesi laiku atkal var noteikt pēc tā, kā arī katru stundu dzirdēt skaisto pulksteņa melodiju, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pārventā uzdarbojas vandaļi 4

  23. jūnijā Ventspils Labiekārtošanas kombināta darbinieki fiksēja, ka Talsu un Tārgales ielas krustojumā no puķu kastēm bija izrauti un zemē nomesti stādi, savukārt šodien diemžēl nākas ziņot, ka naktī uz ceturtdienu izpostīta ziedu skulptūra "Mārīšu ģimene".

 • Ziemas noformējumā tērpjas Ventspils ziedu skulptūras 0

  Turpmākajās nedēļās krāšņās figurālās ziedu skulptūras Ventspilī pakāpeniski nomainīs vasaras tērpus uz košajiem ziemas tērpiem, lai garajos ziemas mēnešos tās priecētu ikkatru garāmgājēju un viesi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Aicina balsot par skaistākajām ziedu kompozīcijām pilsētā 4

  Ik gadu vasaras sezonā Ventspils tiek īpaši un bagātīgi saposta ar simtiem tūkstošiem krāšņiem ziediem, priecējot iedzīvotājus un viesus ar kuplām puķu dobēm un citām kupli rotātām ziedu kompozīcijām. Šogad iedzīvotāji tiek aicināti balsot par iemīļotāko ziedu kompozīcijas veidu pilsētā.

 • Uzsākta figurālo ziedu skulptūru apstādīšana 0

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts uzsāka vasaras ziedu stādīšanas sezonu. Kā vienas no pirmajām vasaras noformējumu iegūst figurālās ziedu skulptūras jeb topiāriji, kurus šovasar rotās kopskaitā 27 690 vasaras puķu stādi.

 • Ziedu skulptūras iegūst ziemas noformējumu 0

  Tuvojoties un gatavojoties sniegotajiem mēnešiem, ziemas noskaņās tiks ietērptas visas pilsētas figurālās ziedu skulptūras, nomainot krāšņos ziedu tērpus uz krāsainām dekorāciju kompozīcijām, informē Komunālā pārvalde.

 • Puķu skulptūras tiek sapostas vasaras sezonai 0

  Šonedēļ pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' puķu sievas uzsāk vasaras ziedu stādīšanas sezonu, kuras ietvaros pilsētas puķu skulptūras atvadīsies no saviem ziemas noformējumiem, lai rotātos košos vasaras ziedu tērpos.

 • Sāk stādīt vasaras ziedus 1

  Šonedēļ PSIA Ventspils labiekārtošanas kombināts puķu sievas uzsāk vasaras ziedu stādīšanas sezonu, kurā ziedu skulptūras atvadīsies no saviem ziemas noformējumiem, lai rotātos vasaras ziedu tērpos.

 • Vandāļi turpina uzdarboties 18

  Pirms kāda laika jau ziņojām, ka pilsētā tika izpostītas puķu kastes un ziedu piramīda. Par laimi, vainīgos izdevās aizturēt uz karstām pēdām. Diemžēl šodien nākas ziņot, ka vandāļu postījuma darbi turpinās – atkal izpostīta puķu kastes uz Vidumupītes tilta.

 • Posta pilsētas ziedu rotu 22

  Komunāla pārvalde savā Facebook lapā ziņo par kādu pavisam nejauku gadījumu. Lielā prospekta un Brīvības ielas stūrī nogāzta ziedu piramīda, Vidumupītes tiltiņa puķu kastes izpostītas un ziedu stādījumi izmētāti pa gājēju ietves daļu...

 • Tiek saposta «Puķu gotiņa» 0

  Viens no atpazīstamākajiem Ventspils apskates objektiem ir ziedu skulptūra “Puķu gotiņa”, kura šonedēļ tiek ietērpta ziedu rotā.