Tēma: Tilta dārzs

 • Pieminēs 1949. gada deportācijas upurus 1

  Šogad aprit jau 75. gadadiena kopš 1949. gada 25. marta deportācijām, kad 42300 Latvijas ļaudis tika vardarbīgi deportēti uz Krieviju. Pirmdien, 25. martā plkst. 18.00 ikviens tiek aicināts uz kopīgu piemiņas brīdi Tilta dārzā, kurā pieminēs komunistiskā genocīda upurus.

 • Atjaunotais Tilta dārzs atvērts apmeklētājiem 5

  Ventspilī Tilta dārzā ir noslēgušies parka labiekārtošanas darbi, tādejādi uzlabojot parka pieejamību iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tilta dārzā turpinās labiekārtošanas darbi 12

  Nolūkā turpināt uzlabot Tilta dārza infrastruktūru, parkā ir uzsākti gājēju celiņa seguma atjaunošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pieminēs 1949. gada deportācijas upurus 3

  Šogad aprit jau 74. gadadiena kopš 1949. gada 25. marta deportācijām, kad 42300 Latvijas ļaudis tika vardarbīgi deportēti uz Krieviju. Sestdien, 25. martā plkst. 12 ikviens tiek aicināts uz kopīgu piemiņas brīdi Tilta dārzā, kurā pieminēs komunistiskā genocīda upurus.

 • Tilta dārzā noslēgušies labiekārtošanas darbi 7

  Tilta dārzā, kas ir iedzīvotāju iecienīta pastaigu un atpūtas vieta, ir noslēgušies parka labiekārtošanas darbi, tika veikta 600m2 gājēju celiņa seguma atjaunošana, uzstādīti jauni atpūtas soliņi un atkritumu urnas.

 • Veiks Tilta dārza stādījumu kopšanas darbus 11

  Turpinot stādījumu uzturēšanas darbus, lielākais darbu apjoms šobrīd tiek plānots Tilta dārzā, paredzot izzāģēt bīstamos un mazvērtīgos kokus, kā arī izņemt novecojušos krūmu stādījumus. Parka teritorijā pavasarī tiek plānota jaunu stādījumu izveide, ziemas periodā veicot nepieciešamos projektēšanas darbus.

 • Latvijas simtgades svētku diena Ventspilī 5

  2018. gads ir aizvadīts Latvijas simtgades noskaņās, sasniedzot kulmināciju Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā – 18. novembrī. Ventspilī šajā dienā ikviens aicināts apmeklēt dažādus Latvijas simtgadei veltītus pasākumus un vakarā pulcēties Tilta dārzā, lai kopā baudītu svētku koncertu un uguņošanu.

 • Tilta dārzā uz kokiem uzstādītas informatīvās plāksnītes 11

  Ventspils dendroloģiski bagātākajā teritorijā - Tilta dārzā - uz visiem kokiem uzstādītas informatīvās plāksnītes ar koku nosaukumiem. Šobrīd dārza apmeklētājiem ir iespēja iepazīties gan ar visu teritorijā augošo koku nosaukumiem, gan to dzimtu un latīniskajiem nosaukumiem.