Tēma: Pastaiga

 • Aicina izbaudīt citādāku «Piektdienas vakara pastaigu» 12

  Ventspilnieku iemīļotās ''Piektdienas vakara pastaigas'' reizē, pilsētas ielās dosies mūzika. 29. maija vakarā no plkst. 18 līdz 20 braucienā ar tūristu vilcieniņu Ventspils ielas pieskandinās Kultūras centra metālpūšamo instrumentu ansambļa ''Ventspils Brass'' un ''Saksofonu kvarteta'' dalībnieki.

 • Notiks otrā fotopastaiga 0

  Ventspils fotoklubs “KAKTUSS” iedibinot lielisku pastaigu tradīciju, rīko otro fotopastaigu bez fotokameras, kas notiks 7. augustā, plkst. 18.

 • Atstāja savas pēdas pilsētā 0

  Aizvadīta šā gada pirmā Piektdienas vakara pastaiga, tās tēma bija Pēdas pilsētā, aktivitātes tradicionāli notiks dažādās Ventspils vietās, bet noslēdzās ar jautru ballīti Lielajā laukumā.

 • Nekārtība suņu pastaigu laukumā (VIDEO) 16

  Sociālajā vietnē Facebook kāda ventspilniece ievietojusi foto un videomateriālus par to, kādā stāvoklī ir suņu pastaigas laukums Saules ielā. Sieviete ir neizpratnē par pastaigu laukumā atrastajiem stikliem un citiem atkritumiem, kuru dēļ savainojumus guvis viņas suns.

 • Ventspilnieki izgāja Brīvības ielā (VIDEO) 25

  Aizsākot simtgades iniciatīvas notikumus mūsu pilsētā, 25. maijā ventspilnieki un pilsētas viesi devās pastaigā pa Brīvības ielu no viena gala līdz otram, kur bija sarūpēti koncerti, izstādes, instalācijas, ekskursijas, izklaidējoši projekti un radošās darbnīcas.