Tēma: Salidojums

  • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

    Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

  • Notiks rūpnīcas «Usma» bijušo darbinieku salidojums 1

    Nu jau aizritējuši daudzi gadi, kopš apklususi darba duna drenu cauruļu rūpnīcā "Usma" Ugāles pagastā. Tur strādājošie cilvēki sen atraduši jaunas darbavietas, un darbs rūpnīcā ir tikai atmiņas - tāpat kā pati rūpnīcas ēka.

  • Aizvadīts ziemas peldētāju salidojums (VIDEO) 0

    Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas'', kurā piedalījās 71 dalībnieks no Rīgas, Liepājas, Ogres, Jelgavas, Kuldīgas, Jūrmalas, Saldus, Raganas, Ozolniekiem un Ventspils.

  • Notiks ziemas peldētāju salidojums 0

    Sestdien, 11. janvārī plkst. 11:30, airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notiks Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas''.

  • Aicina apmeklēt mazuļu salidojumu 2

    Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā vasaras atnākšanu arī šogad sagaidīs ar mazuļu salidojumā Esmu dzimis Ventspilī.

  • Sāk gatavoties mazuļu salidojumam 0

    Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina līdz 21. aprīlim iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma „Esmu dzimis Ventspilī!” 2019. gada kolāžas izveidošanai.

  • Notiks Kurzemes zēnu koru salidojums 0

    Šodien no plkst. 12. Jaunrades namā notiks 10. Latvijas zēnu koru salidojuma Puikas var Kurzemes novada konkurss, kurā piedalīsies ap 330 dalībnieku no Liepājas, Talsiem, Grobiņas un Ventspils.

  • Var iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma kolāžai 1

    2. jūnijā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā norisināsies jau 7. mazuļu salidojums Esmu dzimis Ventspilī!, tāpēc vecāki aicināti iesūtīt mazuļu fotoattēlus kopīgas kolāžas veidošanai.

  • Satikās absolventi 0

    Ventspils Pārventas pamatskola, kura agrāk bija zināma kā Ventspils 5. vidusskola, ar koncertiem, atmiņu stāstiem, dzimšanas dienas tortes gatavošanu un absolventu salidojumu atzīmēja 45. dzimšanas dienu.