Tēma: Vakcīnas

 • Vakcinācijas temps turpina sarukt 20

  Aizvadītajā nedēļā Latvijā vakcinācijas pret Covid-19 temps turpinājis ievērojami sarukt, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

 • Pastars: atbrīvošanu no darba bez Covid 19 sertifikāta nedrīkstētu attiecināt uz visām profesijām 7

  Satversmes 106. pants neliedz uz laiku ieviest tiesisko regulējumu, kas ļauj darba devējam uz laiku atstādināt vai pilnībā izbeigt darba tiesiskās attiecības ar darbinieku, kurš nav vakcinēts pret Covid-19 vai izslimojis to, bet šāds regulējums nedrīkst attiekties uz visiem darbiniekiem un darba devējiem, sacīja konstitucionālo tiesību eksperts Edgars Pastars.

 • Varēs atlaist Covid-19 sertifikātu neieguvušus darbiniekus 25

  Darba devējam būs tiesības atbrīvot no amata darbinieku, kurš līdz 15. septembrim nebūs ieguvis Covid-19 sertifikātu , otrdien vienojās Ministru kabinets. Tāpat nolemts, ka vakcinēšanās būs obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs.

 • Plāno rīkot loteriju, lai motivētu vakcinēties 16

  Valdības koalīcijas partijas ir paudušas atbalstu iecerei organizēt naudas balvu izlozes pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, lai tādējādi motivētu cilvēkus potēties, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts.

 • Ar digitālo Covid-19 sertifikātu būs pieejamas kafejnīcu iekštelpas 19

  No otrdienas, 15. jūnija, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus personām, kas varēs uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs sniegt arī iekštelpās, paredz Ministru kabinetā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Nazarenko: Covid-19 nav parasta gripa 21

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pārprofilētās Covid-19 nodaļas vadītājs, kardiologs Ņikita Nazarenko ikdienā saskaras ar Covid-19 infekcijas sekām un to ietekmi uz cilvēku veselību. Mediķis uzsver, ka efektīvākais paņēmiens infekcijas apkarošanai ir vakcinēšanās, kas vēsturē jau sevi ir pierādījusi.

 • Vakcinētajiem un pārslimojušajiem ar COVID-19 atvieglo ierobežojumus 51

  Ministru kabinets nolēmis grozīt Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, paredzot, ka visi individuālo pakalpojumu sniedzēji, kuru darbība ir ierobežota, no 1. jūnija varēs atsākt darbu, ja būs vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19.

 • Ventspils slimnīca – viena no aktīvākajām valstī 9

  Ventspils slimnīca ik dienu saņem pozitīvas iedzīvotāju atsauksmes par vakcinācijas procesa organizāciju. Aktīvā vakcinācija notiek jau četrus mēnešus, un šai laikā pirmo vakcīnu saņēmušas 6213 personas, savukārt otro vakcīnu saņēmusi jau vairāk nekā puse vakcinēto jeb 3333 personas.

 • Piesakies vakcinācijai Ventspilī un Talsos 3

  Aicinām iedzīvotājus pieteikties vakcinācijai, izvēloties sev ērtu laiku un norādot vakcinācijas vietu - Ventspils Sporta nams ''Centrs'' vai Talsu sporta nams. Šobrīd vienotajā valsts sistēmā atvērti pieraksta laiki līdz pat maija beigām - tai skaitā sestdienās.

 • Vakcinētie un Covid-19 pārslimojušie varēs tikties bez maskām 16

  Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēki, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19, paredz Veselības ministrijas noteikumu grozījumi.