Tēma: Peldēties

 • Visās oficiālajās peldvietās atļauts peldēties 0

  Visās oficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts, secināts Veselības inspekcijas 3. un 4.septembrī veiktajās pēdējās ūdens kvalitātes pārbaudēs.

 • Laivu nolaišanas vietā peldēties aizliegts 17

  Ventas laivu nolaišanas vietā Ābolu ielas galā uzstādītas zīmes, kas norāda, ka laivu nolaišanas akvatorijā peldēties un lēkt no slipiem ūdenī ir aizliegts.

 • Ūdens tīrs. Peldēties var droši! 2

  Pašvaldība saņēmusi no Veselības inspekcijas pirmos peldūdeņu testēšanas rezultātus. Peldūdeņi pārbaudīti trīs oficiālās peldvietās - Ventspils pilsētas pludmalē, Staldzenes peldvietā un Būšnieku ezera peldvietā.

 • Glābēji uzsāks sezonu 4

  15. maijā sākas pilsētas pludmales peldsezona, kas turpināsies līdz 15. septembrim, tādējādi atsāk darbu Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests, kura darba laiks peldsezonā ik dienu būs no plkst. 10 līdz 22.

 • Atsāksies peldapmācības bērniem Ūdens piedzīvojumu parkā 6

  No š.g. 12. februāra Ūdens piedzīvojumu parkā tiks atsāktas peldapmācības nodarbības bērniem, kuras vadīs sertificēti un pieredzējuši treneri Pāvels Vilcāns un Sergejs Iļjins. Abi treneri ir saņēmuši Interešu izglītības licenzi.