Tēma: Satversmes tiesa

 • Satversmes tiesā ierosināta lieta par Ventspils ostas pārvaldes reformu 7

  Februārī Saeima pieņēma valdības virzītos grozījumus Ostu likumā. Minētā likuma grozījumu rezultātā ventspilniekiem tika atņemtas tiesības gūt labumu no sava īpašuma, jo neņemot vērā pašvaldības iebildumus, bez atlīdzības un termiņa ierobežojuma komercsabiedrībai tiek nodots pašvaldības īpašums apmēram 150 miljonu EUR vērtībā un vairāk nekā 42 % no Ventspils pilsētas administratīvās teritorijas.

 • Dome plāno ST apstrīdēt grozījumus Ostu likumu 2

  Ceturtdien, 5. maijā, Ventspils dome plāno lemt par pieteikuma sagatavošanu, lai apstrīdētu grozījumus "Likumā par ostām" Satversmes tiesā (ST), informēja Ventspils domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

 • Skaistumkopšanas nozares asociācijas nolēmušas vērsties Satversmes tiesā 3

  Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija (LSSA) un Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija (LKKA), neredzot vairs iespējas pārrunu ceļā panākt vienlīdzīgu attieksmi Covid-19 laikā, nolēmušas vērsties Satversmes tiesā, teikts abu organizāciju izplatītajā paziņojumā.

 • Steidz dzēst internetā publicētos darbinieku algu sarakstus 4

  Valsts un pašvaldību iestādes pēc Satversmes tiesas (ST) sprieduma steidz dzēst to mājaslapās atrodamo informāciju ar darbinieku vārdiem, uzvārdiem un viņiem maksātajām algām, pirmdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".

 • Izsludina ārkārtas situāciju slimnīcu sektorā 2

  Latvijas Slimnīcu biedrība izsludina ārkārtas situāciju saistībā ar Satversmes tiesas (ST) spriedumu ierobežot medicīnas darbinieku virsstundu darbu, informēja biedrības priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.