Tēma: Ziedojums

  • VeA organizē donoru dienu 1

    13. februārī no plkst. 10.00 Ventspils Augstskolas (VeA) Studentu atpūtas telpā (D0) ikvienam būs iespēja paveikt labu darbiņu un noziedot asinis. Ziedot aicināts ikviens, ne tikai VeA studējošie un darbinieki.

  • Ziedo naudu audiologopēda nodarbībām 0

    Otrajos Ziemassvētkos biedrība Matisons Runner's Club, kā ik gadu, aicināja visus interesentus iesaistīties atbalsta pasākumā – labdarības skrējienā, kas notika jau septīto reizi. Kopīgiem spēkiem izdevies saziedot 1304,01 eiro. Ziedojums sarūpēts 15-gadīgajai ventspilniecei Jūlijai Aņisimovai.

  • Lūdz atbalstīt Valta rehabilitāciju 0

    Sabiedrība bieži vien nezina par tiem vecākiem, kuri līdztekus ikdienas rūpēm nerimstoši cīnās par savu bērnu veselību. Mūsu pilsētā viena no tādām ģimenēm ir Ziemaņu ģimene, kura vairāk kā 20 gadus rūpējas par sava dēla Valta veselību, kuram ir cerebrālā trieka un ierobežotas pārvietošanās iespējas.

  • Lūdz palīdzību jaunākā dēla ārstēšanai 9

    Četrgadīgais Madars ir jaunākā atvase šajā lielajā un draudzīgajā ģimenē, bet viņa veselības stāvoklis ir mammas lielākā sāpe un rūpju objekts. Nesen Madaram tika piešķirta invaliditāte – puisēnam ir autiskā spektra traucējumi, zēns nerunā.

  • Labdarības koncerts ''No debesīm es atnesu...'' šogad koncertzālē ''Latvija'' 22

    Svētdien, 10. decembrī, plkst. 17.00 ikgadējais labdarības koncerts “No debesīm es atnesu…” pieskandinās koncertzāli “Latvija”. Sirsnīgā Ziemassvētku noskaņu koncerta laikā tiks vākti ziedojumi atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš'' bērniem.

  • "Ventspils reiss" ziedos mikroautobusu sadraudzības pilsētai Vinnicai 0

    Šodien pasažieru pārvadātājs "Ventspils reiss" Ukrainas vēstniecībai nodos autobusu, ko ziedos sadraudzības pilsētai Vinnicai Ukrainā. Līdz ar autobusu uz Vinnicu tiks nosūtītas gan autobusa rezerves daļas, ko ziedos uzņēmums "Ventspils reiss", gan arī brīvprātīgie ziedojumi.

  • Notiks labdarības koncerts «No debesīm es atnesu...» 12

    Svētdien, 8. decembrī, plkst. 17 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu...'', kur kā ik gadu svētku noskaņā dalīsies koncerta mākslinieki un apmeklētāji.

  • Apģērbu ziedo labdarībai 3

    Latvijā 51% aptaujāto iedzīvotāju nevajadzīgo apģērbu izvēlas ziedot labdarībai, liecina atkritumu apsaimniekotāja Latvijas Zaļais punkts aptauja.

  • Var ziedot labdarībai Ventspils organizācijām 0

    Ventspils pilsētas Sociālais dienests apkopojis dažādas labdarības iespējas Ventspilī, ko šogad vēl varat pagūt īstenot, ziedojot dažādām Ventspils organizācijām.

  • Arī šogad notiks labdarības skrējiens (VIDEO) 0

    22. decembrī plkst. 12 ikviens tiek ielūgts uz ikgadējo Labdarības skrējienu Ventspilī, Piedzīvojumu parkā. Pasākuma mērķis ir palīdzēt smagi slimiem bērniem - šoreiz pat diviem mazajiem ventspilniekiem - un popularizēt aktīvu dzīvesveidu.

  • Labdarības koncertā saziedoti vairāk nekā 2000 eiro 8

    Jau vienpadsmito reizi Ventspilī un devīto  Ventspils baptistu lūgšanu namā aizvadīts labdarības koncerts No debesīm es atnesu.., kurā tika vākti līdzekļi Ventspils bērniem ar īpašajām vajadzībām.