Tēma: Pakalpojums

 • Pagarina tehniskās apskates stacijas darba laiku 1

  Rūpējoties par klientu ērtu apkalpošanu un tehniskās apskates pakalpojumu padarītu klientiem pieejamāku, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) veic izmaiņas transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laikos.

 • Bez sertifikāta asistenta un pavadoņa pakalpojumu sniegt nevarēs 11

  Līdz ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, asistenta un pavadoņa pakalpojuma sniedzējiem tiek piemērotas Ministru kabineta noteikumu Nr.662 prasības, kuras nosaka, ka no 15. novembra asistenta un pavadoņa pakalpojumu var sniegt personas, kuras var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 • Skaistumkopšanas pakalpojumus varēs sniegt tikai personas ar Covid-19 sertifikātu 45

  No nākamās nedēļas, 1. septembra, friziera, manikīra, pedikīra un podologa pakalpojumu sniedzējiem, kā arī visiem skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzējiem būs obligāti jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu.

 • Brīvdabas objekti kļūs pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem 6

  Biedrības ''Integrācijas Inkubators (I+I)'' un SIA ''MobilCentrs'' ''Mobilitātes Centrs cilvēkiem ar kustību traucējumiem (MobilCentrs)'' projekta ietvaros iegādātas ierīces, lai paplašinātu vides pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem Ventspilī.

 • Bija traucēta "Swedbank" pakalpojumu darbība 4

  Ceturtdien uz kādu laiku bija traucēta "Swedbank" pakalpojumu darbība - tehnisku iemeslu dēļ ierobežota internetbankas, mobilās lietotnes, karšu un bankomātu izmantošana, bet problēmas jau ir atrisinātas un tuvākajā laikā nevar atkārtoties, informēja bankā.