Tēma: Lauksaimniecība

 • Policija aicina neuzķerties uz viltus piedāvājumiem 2

  Interneta vietnēs tiek izvietoti viltus sludinājumi par traktortehniku un automašīnu tirdzniecību, kā rezultātā tiek apkrāpti pircēji. Pēdējo gadu laikā šādas krāpšanas notiek ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs – iedzīvotāji izvēlas iegādāties traktortehniku un automašīnas ārvalstu interneta vietnēs.

 • Lauksaimnieki pozitīvi vērtē ieceri izstrādāt lauksaimniecības platību apdrošināšanu 0

  Lauksaimnieki pozitīvi vērtē Krīzes vadības padomes sēdē nolemto, ka atbildīgajai ministrijai - Zemkopības ministrijai sadarbībā ar Finanšu ministriju - ir jāsagatavo un valdībā jāiesniedz ilgtermiņa risinājumu lauksaimniecības platību apdrošināšanas jautājumā, sacīja aptaujātie lauksaimnieku nevalstisko organizāciju pārstāvji.

 • Noteiks valsts mēroga dabas katastrofu 1

  Krīzes vadības padome otrdien nolēma, ka saistībā ar sausumu lauksaimniecībā nav izsludināma ārkārtas situācija, tā vietā to noteiks kā valsts mēroga dabas katastrofu.

 • Ieradīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 8

  Pirmdien, 25. jūnijā darba vizītē Kurzemē ieradīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai ar lauku uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem pārrunātu pašreizējo situāciju lauksaimniecībā, ko negatīvi ietekmējis pēdējo mēnešu sausums.

 • Prezidents neatbalsta zaudējumu kompensēšanu lauksaimniekiem 10

  Dabas kataklizmu rezultātā nodarīto zaudējumu segšana no valdības budžeta nav labākais ceļš kā ieguldīt naudu, komentējot iespējamo palīdzību lauksaimniekiem saistībā ar ilgstošo sausumu pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 • Lielākais sausums turpinās Kurzemē 0

  Teju visā Latvijā saglabājas mitruma trūkums, lielākais sausums turpinās Kurzemē un īpaši labāka situācija nav arī Zemgalē un Rīgā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.