Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā 2. līgas turnīrā pie sestā panākuma tikuši Pašvaldības policijas hokejisti, kas spraigā cīņā pieveica Kureksa komandu.

Izšķirošie notikumi risinājās otrajā trešdaļā, jo pārējās divās vārti gūti netika. Otrā perioda sākumā rezultātu atklāja Arturs Pliens, taču policistiem bija pa spēkam gan izlīdzināt rezultātu (Vasīlijs Jakovļevs), gan izvirzīties vadībā (Aigars Millers). Mača izskaņā Kurekss spēlētājiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākuma, taču izmantot to neizdevās un nācās atzīt policistu pārākumu – 2:1.

VPP komandas rēķinā tagad ir 17 punkti un tā nostiprinājusies trešajā vietā turnīra tabulā. Pārliecinoši līderi ir Rodeo hokejisti, kas piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, turklāt pēcspēlēs metienos. Par septiņiem punktiem mazāk ir otrajā vietā esošajiem Dundagas 2. komandas spēlētajiem, kuriem nu uz papēžiem jau min policisti.

Svētdien (plkst. 18.15) nūjas krustos abas 2. līgas līdervienības.