Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā 2. līgā pie ceturtā panākuma tikuši Ventspils Pašvaldības policijas hokejisti, kas apspēlēja Kuldīgas komandu un turnīra tabulā pakāpās uz piekto vietu.

Pirmajā trešdaļā cīņa ilgi risinājās bez vārtu guvumiem, līdz pusotru minūti līdz tās beigām precīzi meta Ēriks Jaunozols, izvirzot vadībā VPP komandu. Tūlīt pēc pārtraukuma Mārcis Zīle skaitliskajā vairākumā panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc nepilnām divām minūtēm priekšā atkal bija policisti (Jānis Santenavs).

Trešdaļas izskaņā Eduards Bernšteins policistiem sarūpēja jau divu ripu pārsvaru, tomēr trešās sākumā kuldīdzniekiem atkal izdevās sarūpēt intrigu – precīzi meta Nauris Reimanis, samazinot rezultātu starpību līdz 2:3.

Nedaudz vairāk par divām minūtēm līdz mača beigām precīzi meta Guntis Kupčs, atjaunojot divu vārtu pārsvaru, bet atlikušajā laikā vārtu vairs nebija – 4:2 VPP labā. Jāpiebilst, ka pa divām piespēlēm šajā mačā policistiemAigaram Milleram un Maratam Sahmānavam.

Šonedēļ čempionātā paredzēta vēl viena spēle – 2. līgas turnīra līdervienība Rodeo tiksies ar Kurekss.