Ventspils peintbola klubs Lynx sezonu sāk ar sudraba godalgām.

Pirmais no sešiem Latvijas taktiskā peintbola līgas posmiem ir aizvadīts. Tikai nedaudz līdz uzvarai pietrūka ventspilniekiem, kuri finālcīņā sīvā spēlē piekāpās Ganja Wars spēlētājiem. Mūsējie veiksmīgi pārvarējuši kvalifikācijas turnīru, uzvarēts arī pusfinālā, kam kvalificējas četras labākās komandas.

Finālspēlē tikai nedaudz nav paveicies, jo brīdī, kad tika savienoti trauksmes signāla vadi, tika izsists mūsu spēlētājs. Kā Ventas Balsij sacīja Ventspils peintbola kluba Lynx kapteinis Valērijs Gaļējevs, pietrūkusi aptuveni sekunde, lai turnīru iesāktu ar zelta medaļām.

Sacensības no šī gada notiek divās divīzijās – pirmajā spēlē pagājušā gada labākās vienības, bet otrajā amatieri un iesācēji. Tas veidots ar nolūku, lai iesācēji labāk spētu adaptēties spēles noteikumiem, bet spēcīgākās komandas aizvadītu līdzvērtīgas cīņas. Lynx komanda ir stabila pirmās divīzijas vienība un viena no šī gada pretendentēm uz uzvaru visā turnīrā.

Peintbolisti sacentās divās misijās. Pirmā ir bāzes sprindzināšana. Katra komanda atrodas savā bāzē, un uzdevums ir nogādāt stilizētu spridzekli pretinieku bāzē. Šajā spēlē uzvar tā komanda, kura pirmā veic misiju un par to saņem piecus punktus.

Ja spēles gaitā tiek izsists spēlētājs, kurš pārvieto spridzekli, komanda turpina misiju no tās vietas, kur tas tika izdarīts. Otra misija ir trauksmes signāls. Spēles laukuma centrā atrodas trauksmes signāls, kurš, pareizi savienojot vadus, ir jāaktivizē. Piecus punktus saņem tā komanda, kura pirmā veic šo uzdevumu. Citreiz sacensībās punktus par misiju mēdz saņemt abas komandas, kad tie tiek piešķirti arī par izsistajiem spēlētājiem. Vienas šādas spēles ilgums parasti ir 10–15 minūtes.

Šogad viens no būtiskākajiem notikumiem peintbola sportā ir Baltijas taktiskā peintbola līgas izveide. Tiks apvienoti Latvijas, Lietuvas un Igaunijas turnīri, kuru ietvaros divi posmi tiks organizēti Latvijā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: