Rīgā risinājās Latvijas ziemas čempionāts daudzcīņās, kurā pie divām godalgām izdevās tikt arī mūsu sporta skolasSpars vieglatlētiem.

Jauniešu pieccīņas sacensībās, labojot personisko rekordu par desmit punktiem, sudraba medaļu desmit sportistu konkurencē izcīnīja mūsu Dace Dreimane (treneri Juris Petrovičs un Andris Kronbergs). Pieccīņas summā Dreimane ieguva 3226 punktus, bet par sacensību uzvarētāju ar 3513 punktiem kļuva Jolanta Kaupe.

Otru medaļu izcīnīja Artūrs Iesalnieks (treneri Sergejs Paipals Šulcs un Juris Petrovičs), kurš palika trešajā vietā vīriešu septiņcīņas sacīkstēs. Iesalnieks summā savāca 4425 punktus, bet uzreiz aiz viņa ceturtajā vietā palika vēl viens ventspilnieks Ingus Zariņš (4303 punkti). Vīriešu sacensībās startēja septiņi dalībnieki, un par to uzvarētāju kļuva Jānis Jansons (4975 punkti).