Pie panākumiem LBL čempionātā savā laukumā tikušas mūsu pilsētas basketbola komandas - BK Ventspils 1. divīzijā sagrāva LU vienību, bet Ventspils Augstskola apspēlēja Liepājas lauvas 2

BK "Ventspils" stingrus pamatus savai devītajai uzvari lika jau pirmajā puslaikā, kuru uzvarēja 60:40. Otrajā puslaikā mājinieki attālinājās vēl vairāk, galu galā svinot uzvaru 108:71. 27 punktus guva Stīvens Grejs, bet 22 punkti un 10 atlēkušās bumbas Mārtiņam Meieram.

"Liepājas Lauvas 2" komanda piedzīvoja tikai otro zaudējumu čempionātā, piekāpjoties "VeA ar 80:96 (21:29, 19:23, 24:21, 16:23). Liepājniekiem nācās iztikt bez vairākākiem līderiem, kas kopā ar gaveno komandu devušies uz LBL maču pret VEF. Savukārt ventspilniekiem savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt Andrejs Gražulis.

Toties lielisku maču, atšķirībā no nedēļas vidus spēles, aizvadīja Dāvis Lejasmeiers, izceļoties ar 26 gūtajiem punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. 16 punkti un septiņas bumbas zem groziem Klāvam Šilbergam, bet tuvu triple-doube bija Niks Neverčiks - 11 punkti, 9 atlēkušās bumbas, 8 piespēles.

Kopvērtējumā joprojām līderpozīcijā atrodas VEF basketbolisti, kas tikuši pie 18 uzvarām 19 spēlēs, bet pa 16 panākumiem 18 cīņās tagad ir "Liepājas Lauvas 2" un "Barons kvartāla" basketbolistiem. Tikmēr "Ventspils Augstskolas" vienība ar desmit uzvarām 19 spēlēs saglabāja astoto pozīciju kopvērtējumā.

LBL otrajā divīzijā šosezon spēlē 16 komandas, kuras aizvadīs divu apļu turnīru, četrām spēcīgākajām iekļūstot izslēgšanas spēlēs