Šī gada pēdējos divus turnīrus aizvadījuši Ventspils šahisti, spēlējot gan savā klubā, gan pie kaimiņiem Kuldīgā.

Vispirms mūsu pilsētas šahisti godināja Aleksandra Molotānova piemiņu, cīnoties par ceļojošo kausu, kuru savulaik sarūpēja pats šahists. 16 partijās izcīnot 14 punktus, par uzvarētāju kļuva Jānis Isakovs, ar 13 punktiem otrajā vietā Juris Neimanis, bet trešais Kārlis Sproģis, kura rēķinā 12 punktu.

Divas dienas vēlāk abi šī turnīra uzvarētāji devās uz Kuldīgu, kur piedalījās kaimiņpilsētas šahistu Jāņa Vilerta un Alberta Grandberga piemiņas turnīrā. 26 dalībnieki sacentās astoņās kārtās pēc Šveices sistēmas. Isakovs izcīnīja sešus punktus un tikai pēc papildrādītājiem piekāpās turnīra uzvarētājam Aldim Viļumam no Ikšķiles. Neimanis ar pieciem punktiem kopvērtējumā ierindojās septītajā vietā, bet bija labākais senioru konkurencē.