Ventspils Piedzīvojumu parks izaicina sacensties ar mehānisko bulli, kurš ilgāk spēs noturēties.

Mehāniskais bullis, jeb tā sauktais Rodeo bullis, tagad ir pieejams arī Ventspils Piedzīvojumu parkā, kur savus spēkus var pārbaudīt gan uz lielā, gan mazā buļļa.

Lielais bullis paredzēts apmeklētājiem, kuru svars ir kategorijā līdz 120 kg, bet mazais tiem, kuru svars ir līdz 90 kg. Mehāniskais bullis ir atrakcija, kas imitē Rodeo sacensības, kuru laikā jāmēģina pēc iespējas ilgāk noturēties satracināta buļļa mugurā. Jāpiebilst, ka bullis atrodas mīksta piepūšamā matrača vidū, tādējādi pasargājot atrakcijas lietotāju no sāpīgiem kritieniem.

Rodeo buļļus apskatīt bija Cēsu rajona Skangaļu sociālās aprūpes atbalsta centra bērni, kuri Ventspilī un Piedzīvojumu parkā viesojās pirmo reizi. Bērni Ventas Balsij atzina, ka jaunā atrakcija ir ļoti jautra, ja vien būtu iemaņas, tad varētu noturēties daudz ilgāk.

Kad citi skatās, tad ir daudz lielāks azarts un gribas pārspēt pārējos. Sākumā jānopēta ko dara citi un tad jāizstrādā sava stratēģija - pareizi jāapsēžas jau pašā sākumā. Pēc atrakcijas mazliet sāp rokas un kājas, jo ar tām ir visu laiku spēcīgi jāturas, piebilda Cēsu aprūpes atbalsta centra bērni.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: