Pirmo maču Sanktpēterburgas Spartak rindās aizvadījis bijušais BK Ventspils kapteinis Jānis Strēlnieks, palīdzot savai jaunajai komandai ULEB Eirokausā viesos ar 87:78 pieveikt Benetton Basket.

Jau pirmajā puslaikā Spartak iekrāja 19 punktu pārsvaru (41:22), bet otrajā vadību nosargāja, lai arī mājinieki prata pietuvoties rezultātā. Strēlnieks juniors laukumā devās jau pirmās ceturtdaļas vidū, tūlīt izceļoties ar pārķertu piespēli. Visā mačā Jāņa rēķinā seši punkti (3p 1/0, 2p 1/1, sodi 4/4), divas atlēkušās bumbas, pa vienai piespēlei un pārķertai bumbai.

Spartak komandai tā bija otrā uzvara tik pat spēlēs un komanda ieņem pirmo vietu G grupā. Nākamajā mačā Krievijas klubs savā laukumā uzņems Vācijas klubu Bayernno Minhenes.