7.-8.jūlijā Brocēnos, Cieceres ezerā notika Latvijas Republikas skolēnu sporta spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās panākumus guva ventspilnieki.

A grupas zēniem C-1, 4x200m stafetē 1.vietu izcīnīja Ventspils komanda (Krišs Jansons, Dāvis Boass, Ivo Jēkabsons un Ralfs Pomilovskis).

B grupas zēniem C-1, 4x200m stafetē Ventspils komanda (Ģirts Jansons, Raivo Jēkabsons, Rolands Preimanis un Raimonds Krasņickis) izcīnīja 2.vietu.

Par skolēnu sporta spēļu čempionu C-1, 200m distancē kļuva Ģirts Jansons. Viņam arī 3.vieta C-1 2000m un kopā ar Raivo Jēkabsonu 2.vieta C-2 200m, Raivo arī 2.vieta  C-1 200m distancē.

Krišs Jansons C-1 500m un kopā ar Dāvi Boasu C-2 200m un C-2 500m izcīnīja 2.vietas.

Santa Blumberga K-1 200m izcīnīja 2.vietu un pārī ar Simonu Kozlovsku K-2 200m 3.vietu.

Dacei Jēkabsonei 2.vieta K-1 2000m  un 3.vieta K-1 200m un  kopā ar Kristīni Bulačņikovu 2.vieta K-2 200m distancē.

Neskatoties uz to, ka Ventspils komanda startēja nepilnā sastāvā, jo vairākiem sportistiem bija jāpiedalās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, Ventspilnieki komandu cīņā, ieguva 2.vietu, zaudējot tikai Limbažu/Salacgrīvas novadu komandai.