Latvijas virslīgas čempionāta līderu godā nostabilizējušies FK Ventspils spēlētāji, kas viesos ar 1:0 apspēlēja Skonto, līdz ar to šajā aplī mačus pret pirmā četrinieka komandām noslēdzot ar pozitīvu bilanci - divas uzvaras un zaudējums.

Pirmais puslaiks aizritēja visai garlaicīgā cīņā - bumbu vairāk kontrolēja viesi, kas arī izveidoja divus bīstamus momentus, taču bumbu vārtos nedabūja. Otrā puslaika sākumā FK Ventspils uzbrucēji noorganizēja rezultatīvu uzbrukumu - Frederiko Martiness piespēlēja Ahmedam Abdulataofikam, kurš labi savāca ap sevi sāncenšu spēlētājus, pēc tam izdarīja piespēli Vadimam Jančukam, kurš no tuvas distances nekļūdījās.

Atlikušajā laikā Skonto spēlētāji vēl norībināja vārtu stabu, bet citu momentu mājiniekiem vairs nebija - drīzāk tuvāk otrajiem vārtiem bija kurzemnieki. Mača rezultāts vairs nemainījās, līdz ar to FK Ventspils izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, tā nostiprinoties pirmajā vietā turnīra tabulā.