Četrpadsmit komandu konkurencē 2011. gada Ventspils kausu izcīnīja mājinieku kluba komanda „Pērles”, turnīra garumā nezaudējot nevienu no piecām spēlēm.

Komandā startēja Gunta Millere (skips), Rita Ozoliņa, Agita Puriņa, Aija Rudzīte un Indra Veckāgane. Ventspils kērlinga klubs ir patiesi lepns par savas komandas panākumu, jo turnīra „Ventspils kauss” 10 pastāvēšanas gadu laikā šī ir tikai otrā reize, kad kauss paliek Ventspilī.

Otro vietu turnīrā, zaudējot tikai komandai „Pērles”, izcīnīja Šveices kērlinga kluba „UZWIL” un Ventspils kērlinga kluba apvienotā komanda, kurā startēja skips Romans Ruhs, Romano Ruhs un ventspilniece Dace Ābelīte. Trešajā vietā Ventspils kērlinga kluba komanda „Arbo” (skips Aivis Bērziņš, Mārtiņš Libkovskis, Lauris Bērziņš un Kārlis Libkovskis). Tālākajās vietās turnīra uzvarētāji atstāja viesu komandas - 4.vietā - „T-Rink” (skips Tadas Vyskupaitis) no Lietuvas, 5.vietā - „Koenig C.C.” (Andrey Azarkevich) no Kaļiņingradas, bet 6.vietu izcīnīja Jelgavas kērlinga kluba komanda „Vectēvi” (skips Pēteris Šveisbergs).

Ventspils kausa izcīņas turnīru jau desmito gadu organizēja Ventspils kērlinga klubs sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”. Sacensības notika ar Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu, bet turnīra norisi atbalstīja veikalu tīkls „Mājai un Dārzam” un SIA „Venden”.