Limbažos aizvadīts Latvijas Republikas kausu izcīņas II etaps un Latvijas kanoe federācijas jaunatnes klubu čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, un veiksmīgi šajās sacensībās startēja arī ventspilnieki.

Sacensības 1000 un 5000m distancēs (jauniešiem 3000m) notika ļoti nelabvēlīgos laika apstākļos.

Digna Tuča smaiļotājām sievietēm kausus par pirmo vietu izcīnīja gan 1000m, gan 5000m distancē. Dagnis Iļjins kanoistiem vīriešiem uzvarēja 5000m distancē un izcīnīja 2.vietu 1000m distancē. Elīna Ēdole smaiļošanā sievietēm ieguva trešo vietu gan 1000, 5000 metros.

Jaunatnes klubu čempionātā par uzvarētājiem vecākajā grupā, C-2 1000m distancē, kļuva Mārtiņš Burkovskis un Krišs Jansons, C-4 1000m distancē uzvarēja Mārtiņš Burkovskis, Krišs Jansons, Ralfs Pomilovskis un Dāvis Boass.

Mārtiņš Burkovskis izcīnīja arī sudraba medaļas C-1 1000m un C-1 3000m distancēs. Krišam Jansonam šajās distancēs divas bronzas medaļas.

Vecākas grupas meitenēm sudraba medaļu K-2 1000m distancē izcīnīja Simona Kozlovska un Santa Blumberga. Jaunākās grupas kanoistiem Ģirts Jansons izcīnīja trīs sudraba medaļas C-1 1000m un C-1 3000m, kā arī kopā ar Raivo Jēkabsonu C-2 1000m distancē. Jaunākās grupas meitenēm sudraba medaļu K-2 1000m distancē izcīnīja Dace Jēkabsone un Kristīne Bulačņikova.