FK Ventspils futbolisti viesos ar 0:2 piekāpās FK Jelgava komandai, līdz ar to piedzīvojot pirmo neveiksmi šajā čempionātā, tomēr saglabājot līderpozīcijas.

Daudz notikumu bija jau mača pirmajā pusstundā. Laukumā risinājās asa cīņa, un līdz 20 minūtei divus brīdinājumus bija nopelnījuši mājinieki. 26. minūtē viņi arī atklāja rezultātu - precīzi sita Vladislavs Kozlovs. Četras minūtes vēlāk brīdinājumu saņēma ventspilnieku aizsargs Jevgeņijs Postņikovs, bet vēl pēc divām minūtēm viņš jau bija spiests pamest laukumu - otrā kartiņa pārvērtās noraidījumā.

Otro puslaiku viesi sāka uzreiz ar divām maiņām, taču labumu tas nedeva - jau 50. minūtē Kozlovs panāca 2:0. Laika atspēlēties kurzemniekiem netrūka, taču šoreiz neizdevās gūt pat vienus vārtus. Pirmā neveiksme sezonā... Tiesa pirmo vietu tas vēl neapdraud, jo zaudējumu piedzīvoja arī Liepājas metalurgs savā laukumā 0:1 piekāpjoties Skonto

Tieši ar liepājniekiem ventspilniekiem jātiekas nākamās kartas mačā - 26. jūnijā Ventspilī.